Województwo mazowieckie

Wyniki konkursu „Zagłosuj na swoją miejscowość”
ikonka - drukuj drukuj
  • ikonka 17-30 listopad 2014
ilustracja

Rozstrzygnęliśmy konkurs, w którym wspólnie wybieraliśmy miejscowości, jakie znajdą się w grze planszowej o Mazowszu. Pracujemy nad jej ostatecznym kształtem z Wami!
Mieliście możliwość głosowania na miejscowości, które Waszym zdaniem zasłużyły na taką promocję. Na planszy naszej gry mogliśmy umieścić ograniczoną liczbę miejscowości województwa mazowieckiego. Dlatego też poprosiliśmy Was o pomoc w podjęciu tej decyzji i głosowania na miejscowości, które Waszym zdaniem powinny być w ten sposób uwiecznione. 

Na planszy naszej gry znajdą się następujące miejscowości:

Krosna-Wieś, Owczarnia, Ząbki, Legionowo, Koszajec, Glinojeck, Józefów, Różan, Ciechanów, Piasecznia, Otrębusy, Brwinów, Warszawa, Falęcin, Myszyniec, Milanówek, Płock, Biskupice, Jadów, Belno, Pułtusk, Zielonka, Radom, Otwock, Młynarze.

Ale to przecież nie wszystko, bo za głosowanie na swoją ulubioną miejscowość, codziennie rozdawaliśmy nagrody. Głośniki, kubki i ramki na USB, słowniki, etui na tablety i wiele wiele innych. Informacje o osobach nagrodzonych dotychczas osób znaleźć możecie na naszym profilu na FB https://www.facebook.com/Mazowszanie?ref=hl 
 

Punktem kulminacyjnym jest przyznanie nagród głównych w poszczególnych kategoriach. To nagrody dla osób, które najaktywniej działały, głosując na miasta, które zwyciężyły w swoich kategoriach.
 

W kategorii do 500 mieszkańców, gdzie najwięcej głosów oddano na Krosna-Wieś nagrodę w postaci nawigacji MIO SPIRIT 4900 POLAND otrzymuje Paweł Dudka.

W kategorii od 500 do 5000 mieszkańców, gdzie triumfuje Owczarnia, słuchawki Beats by Dr. Dre urBeats za najaktywniejszą działalność na rzecz swojego miasta otrzymuje Małgorzata Niesiołowska.


W kategorii miejscowości o liczbie mieszkańców pomiędzy 5 a 40 tysięcy nagrodę - Smartfon NOKIA Lumia 520 Yellow otrzymuje od nas Martyna Pawłowska, która przyczyniła się do zwycięstwa Ząbek.

W kategorii największych miast, zwyciężyło Legionowo, które w nagrodę znajdzie się na planszy gry, zaś nagrodę w postaci Smartwatch Samsung Galaxy Gear za najaktywniejszy udział w głosowaniu na Legionowo otrzymuje Bogusława Dobrakowska.

Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo.

Gratulujemy mieszkańcom wyróżnienia i zwycięzcom wytrwałości i konsekwencji w działaniu!

superuser 17-11-2014
Komunikat

Brak komentarzy dla tego wpisu

Fotogaleria

Strona używa cookie

Zamknij

Original text