Województwo mazowieckie

W Płocku odbył się III Powiatowy Festiwal Tańca & Zieleni
ikonka - drukuj drukuj
  • ikonka 29 kwiecień-31 maj 2015
ilustracja

W dniach 25-26 kwietnia 2015 roku w Centrum Handlowym Galeria Mazovia w Płocku odbył się III Powiatowy Festiwal Tańca & Zieleni. Wydarzenie to łączyło wystawę i kiermasz zieleni z pokazami tańca. Na wszystkich obecnych czekało mnóstwo atrakcji.

Przez dwa dni galeria pełna była stoisk prezentujących rośliny ogrodowe, doniczkowe, krzewy czy akcesoria ogrodnicze. Każdy, kto szukał roślin niezbędnych do ozdobienia balkonu, tarasu czy ogrodu, a nawet ziół do mieszkania, znalazł tu coś dla siebie. Zakupić można było nawet bardzo oryginalne gatunki przykładowo sadzonki mandarynek. Można było nie tylko obejrzeć wiele ciekawych odmian roślinności, ale również zaopatrzyć się w wybrane rośliny na specjalnie przygotowanych stoiskach. Oprócz zakupów uczestnicy mogli też liczyć na uzyskanie fachowych porad dotyczących pielęgnacji roślin. Niewątpliwie wszyscy obecni poczuli wiosenny klimat.

Swoje dzieła pokazali także malarze, rzeźbiarze, wikliniarze oraz inni twórcy rękodzieł ludowych. 

Ważnym elementem festiwalu były pokazy tańca w wykonaniu zespołów z powiatu płockiego. Taka atrakcja czekała na uczestników pierwszego dnia festiwalu. Na scenie tancerze zaprezentowali różnorodne style taneczne. Co więcej, każdy chętny mógł wziąć udział w warsztatach tanecznych prowadzonych przez instruktorki ze studia Tańca Show Time.

Organizatorem III Powiatowego Festiwalu Tańca & Zieleni było Starostwo Powiatowe w Płocku i Centrum Handlowe Galeria Mazovia w Płocku.

Joanna Gruchała - Kominek 29-4-2015
Komunikat

Brak komentarzy dla tego wpisu

Fotogaleria

Strona używa cookie

Zamknij

Original text