Województwo mazowieckie

Sokołowski triathlon
ikonka - drukuj drukuj
  • ikonka 27 marzec-17 maj 2015
ilustracja

Gimnazjaliści, uczniowie szkoły średniej, studenci i osoby pracujące mogą zgłosić się do trójboju organizowanego przez sokołowski OSiR i urząd miasta. Rywalizacja odbędzie się w trzech konkurencjach: pływanie, jazda rowerem i bieganie.

Sportowa impreza jest kierowana do osób na stale zamieszkujących powiat sokołowski. Aby wziąć w niej udział, należy do 10 kwietnia br. mailem przesłać swoje zgłoszenie do Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sokołowie Podlaskim. Można zapisać się również osobiście albo telefonicznie.

Pierwszą konkurencją trójboju będzie pływanie. Punkty można będzie zdobywać podczas pięciu spotkań na pływali OSiR przy ul. Bulwar 1 w dniach 11-12 kwietnia i 18-19 kwietnia w godzinach 17-18. Technika pływania – dowolna.

Od 20 kwietnia do 3 maja będzie można zdobywać punkty jeżdżąc na rowerze. Trasa jest dowolna, należy jednak dołączyć do rywalizacji i zarejestrować pokonany dystans za pomocą aplikacji Endomondo.

Został jeszcze bieg – od 4 do 17 maja. Tutaj również musimy włączyć tę samą aplikację i podobnie jak przy jeździe na rowerze – możemy wyznaczyć sobie dowolną trasę.

Na koniec punkty ze wszystkich trzech konkurencji będą sumowane. Osoby z najlepszym rezultatem w klasyfikacji ogólnej zajmą miejsca na podium. Wyniki zostaną zamieszczone m.in. na stronie internetowej miasta oraz profilu facebookowym OSiR. Zwycięzcy otrzymają puchary i nagrody rzeczowe podczas Dni Sokołowa 2015.

Więcej na www.podlasie24.pl

 

gama

m.gadecka@mazowszanie.eu 27-3-2015
Komunikat

Brak komentarzy dla tego wpisu

Fotogaleria

Strona używa cookie

Zamknij

Original text