Województwo mazowieckie

Nadęte warsztaty
ikonka - drukuj drukuj
  • ikonka 18 maj-1 lipiec 2015
ilustracja

Nie trzeba być szczególnie uzdolnionym muzycznie, aby wziąć udział w Nadętych warsztatach „uwierz w siebie” organizowanych w gminie Brudzeń Duży. Wystarczą dobre chęci i pozytywne nastawienie. Swoich sił będzie można spróbować w jednej z czterech grup – wokalnej, instrumentów dętych blaszanych lub drewnianych oraz perkusyjnych. Pierwsze zajęcia odbyły się 15 maja.

Warsztaty będą odbywać się cyklicznie przez najbliższe 3,5 miesiąca do 30 września br. Ich uczestnicy będą mogli rozwijać swoje umiejętności wokalne lub gry na instrumentach dętych blaszanych, instrumentach dętych drewnianych oraz perkusji. Efekty wspólnej pracy wszystkich muzyków amatorów będzie można usłyszeć m.in. podczas Dni Gminy Brudzeń Duży oraz dożynek gminnych.

Udział w warsztatach ma nie tylko zintegrować mieszkańców gminy i poprawić ich zdolności muzyczno-wokalne, ale także rozwijać ich umiejętności społeczne oraz zdolność autoprezentacji, a także zachęcać do aktywnego uczestnictwa w kulturze. Organizatorem warsztatów jest Stowarzyszenie Przyjaciół Sobowa.

Chętni do wzięcia udziału w warsztatach powinni skontaktować się ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Sobowa za pomocą poczty elektronicznej – sobowo@poczta.pl lub osobiście z Markiem Chojnackim, kierownikiem orkiestry w Sobowie.

Stowarzyszenie na organizację warsztatów pozyskało dotację w wysokości 3,5 tys. zł z Fundacji Fundusz Lokalny Ziemi Płockiej „Młodzi razem” w ramach Programu Działaj Lokalnie IX Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

AniKa

a.groszyk@mazowszanie.eu 11-5-2015

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej gminy Brudzeń Duży www.brudzen.pl.

Komunikat

Brak komentarzy dla tego wpisu

Fotogaleria

Strona używa cookie

Zamknij

Original text