Województwo mazowieckie

Mazowszanie mają swój portal!
ikonka - drukuj drukuj
  • ikonka 28 listopad-31 grudzień 2014
ilustracja

 

Portal o Mazowszu to ważny element budowy społeczeństwa informacyjnego, tworzony w ramach Projektu „M@zowszanie”. Nasz serwis informacyjno–transakcyjny ma służyć mieszkańcom w codziennym życiu. Znajdą się na nim aktualne wiadomości z regionu, ale także cały wachlarz porad, szkoleń i kursów on-line, dzięki którym będą mogli podnosić swoje kompetencje.


Portal o Mazowszu powstał z myślą o wszystkich mieszkańcach Mazowsza, ze szczególnym uwzględnieniem wybranych grup. Na bogatą ofertę szkoleń mogą liczyć rolnicy. Na stronie znajdą przydatne informacje i komunikaty związane z rolnictwem. Nad treścią materiałów szkoleniowych i funkcjonalnością e-usług czuwać będą specjaliści z Centrów Kompetencji - regionalnych i wojewódzkiego.

"M@zowszanie.eu" są również dobrą stroną dla przedsiębiorców. Niebawem znajdzie się tutaj katalog lokalnych firm i baza obszarów inwestycyjnych. Osoby bezrobotne zyskają wsparcie w aktywnym poszukiwaniu pracy dzięki "Zielonej Linii". 

 

Portal o Mazowszu, wraz z siecią Lokalnych Centrów Kompetencji, jest odpowiedzią samorządu województwa na potrzebę wyrównania szans w dostępie do Internetu i e-usług. Dzięki realizacji Projektu M@zowszanie zmniejszy się ryzyko wykluczenia cyfrowego na terenie województwa. 

 

 

superuser 5-12-2014
Komunikat

Brak komentarzy dla tego wpisu

Fotogaleria

Strona używa cookie

Zamknij

Original text