Województwo mazowieckie

Dzień Dziecka w Ogródku Jordanowskim
ikonka - drukuj drukuj
  • ikonka 29 maj-1 czerwiec 2015
ilustracja

Kula sferyczna, trampolina, dmuchana zjeżdżalnia, klauni, koncerty muzyczne, konkursy oraz gry i zabawy – moc atrakcji czeka na dzieciaki z Ostrowi Mazowieckiej w dniu ich święta, 1 czerwca, w Ogródku Jordanowskim. Można też wybrać się do kina „Ostrovia” na pokazy filmowe.

Dzień Dziecka to wyjątkowy dzień w roku. Szkoły, przedszkola, biblioteki, domy kultury i inne instytucje i organizacje wprost prześcigają się w organizacji imprez i wydarzeń dla dzieciaków w dniu ich święta. Nie inaczej będzie w tym roku w Ostrowi Mazowieckiej. Miejski Dom Kultury zaprasza dzieciaki na świetną zabawę do Ogródka Jordanowskiego. Początek festynu o godz. 14.00.

Dla najmłodszych i nieco starszych przygotowano moc atrakcji. Będzie można spróbować swoich sił na dmuchanej zjeżdżalni, trampolinie oraz w kuli sferycznej. Doskonałą zabawę zapewnią klauni na szczudłach oraz Bananas Band ze specjalnym programem artystycznym. Pokaz marżoretek przygotowała natomiast Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP. Dzieciaki będą mogły wziąć udział także w licznych konkursach z nagrodami oraz obejrzeć występy zespołów i grup działających przy Miejskim Domu Kultury w Ostrowi Mazowieckiej m.in.: Dziecięcej Akademii Artystycznej, grupy teatralnej, Ostrowskiego Studia Piosenki, Zamencików, Zamentu, Mini Zamentu oraz grupy Pstryk.

Dzieciaki zaprasza także kino „Ostrovia” na filmy: „Rechotek 3D” (godz. 15.00 i 17.00) oraz „Avengers” Czas Ultrona (godz. 19.00).

AniKa

a.groszyk@mazowszanie.eu 29-5-2015

Szczegółowe informacje oraz program imprezy dostępne na stronie miasta Ostrów Mazowiecka www.ostrowmaz.pl oraz Miejskiego Domu Kultury w Ostrowi Mazowieckiej www.mdkostrowmaz.pl.

Komunikat

Brak komentarzy dla tego wpisu

Fotogaleria

Strona używa cookie

Zamknij

Original text