Województwo mazowieckie

Artystycznie Energetyczna Mława
ikonka - drukuj drukuj
  • ikonka 9 marzec-30 kwiecień 2015
ilustracja

Miejski Dom Kultury w Mławie wie jak zaangażować mieszkańców w działalność kulturalną i artystyczną. Właśnie ruszyła III edycja Programu Mikrowsparcia „Artystycznie Energetyczna Mława”. Do rozdysponowania jest 25 tys. zł. Dlatego jeśli jesteś mławianinem i masz pomysł na ciekawą formę spędzania wolnego czasu w mieście, nie zastanawiaj się i złóż wniosek! Masz czas do 31 marca.

Ta forma wsparcia umożliwia mieszkańcom Mławy realizację własnych inicjatyw artystycznych i kulturalnych, integrujących lokalną społeczność. W tym roku o wsparcie ubiegać się mogą wyłącznie osoby, które nie korzystały z programu w 2013 i 2014 roku. Premiowane będą projekty innowacyjne, nowatorskie i nieszablonowe. Mają bowiem zaangażować mławian w ciekawe formy spędzania czasu z kulturą i sztuką. Priorytetowo będą również traktowane pomysły uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Na tegoroczną edycję konkursu przeznaczono 25 tys. zł. Udział w nim mogą brać osoby fizyczne oraz grupy nieformalne, których członkiem jest przynajmniej jedna osoba dorosła.  Każdy projekt może otrzymać maksymalnie 2,5 tys. zł wsparcia. Należy również pamiętać, że jeden wnioskodawca może złożyć tylko jeden wniosek. Termin ich składania upływa 31 marca o godz. 16.00.

Na pewno wiele osób nie ma doświadczenia w tworzeniu takich projektów i przelewania swoich pomysłów na „papier”. Dlatego 26 i 27 marca odbędą się warsztaty pisania wniosków. Wszyscy zainteresowani szkoleniem i konsultacjami w zakresie jego planowania i realizacji projektu mogą zgłosić chęć swojego udziału w sekretariacie Miejskiego Domu Kultury pod nr tel. (23) 654 35 85.

O tym, jakie inicjatywy zostaną zrealizowane w ramach programu „Artystycznie Energetyczna Mława”, dowiemy się najpóźniej 30 kwietnia br.

Szczegółowe informacje na temat konkursu dostępne są na stronie www.mdkmlawa.pl

 

Elcia

 

e.albrechcinska@mazowszanie.eu 9-3-2015

Źródło: www.mdkmlawa.pl (foto i tekst)

Komunikat

Brak komentarzy dla tego wpisu

Fotogaleria

Strona używa cookie

Zamknij

Original text