Województwo mazowieckie

Zimowy maraton rowerowy dla każdego
ikonka - drukuj drukuj
  • ikonka 19 marzec-30 kwiecień 2015
ilustracja

W najbliższą niedzielę do Długosiodła zawita trzeci etap jedynego w Polsce cyklu maratonów rowerowych zimą – Mazovia MTB Zimą. To wielka gratka zarówno dla amatorów kolarstwa, jak i zawodowców. Organizatorzy przygotowali specjalną trasę także dla dzieci. Rejestracja zawodników już w sobotę.

Pierwszy etap zimowego maratonu na początku lutego gościła Jabłonna, drugi na początku marca odbył się w Karczewie, na trzeci organizatorzy zapraszają już w najbliższą niedzielę (22 marca) do Długosiodła.

Mazovia MTB Zimą to jedyny w Polsce cykl maratonów rowerowych, które odbywają się zimą. Mogą wziąć w nim udział wszyscy, którzy lubią jazdę na dwóch kółkach. Organizatorzy przygotowali trzy trasy. Na 8-kilometrowej trasie Hobby swoich sił mogą spróbować dzieci, 24-kilometrowa trasa Fit skierowana jest do osób zaczynających przygodę z kolarstwem, zaawansowani zawodnicy i zawodowcy mogą wystartować na trasie Mega mierzącej 39 km.

Zapisy uczestników odbędą się w sobotę (21 marca) w godz. 14.00-17.00 w biurze zawodów w szkole podstawowej przy ul. T. Kościuszki 5. Start maratonu w niedzielę o godz. 11.00.

Organizatorem Mazovia MTB Zimą jest Stowarzyszenie Rowerowe Zielony Szlak z Łomianek. Udział w zawodach jest płatny. Organizatorzy zapewniają posiłek regeneracyjny, ogrzewaną salę, przebieralnię, depozyt rowerowy i w razie dodatnich temperatur myjkę rowerową.

Dokładne informacje oraz regulamin zawodów można znaleźć na stronie: mazoviamtb.pl.

AniKa

 

a.groszyk@mazowszanie.eu 19-3-2015
Komunikat

Brak komentarzy dla tego wpisu

Fotogaleria

Strona używa cookie

Zamknij

Original text