Województwo mazowieckie

Zieleń w rękach dzieci
ikonka - drukuj drukuj
  • ikonka 12-19 czerwiec 2015
ilustracja

Przedszkolaki oraz uczniowie szkół podstawowych mogą zaprojektować zieleń na Rynku Mariackim w Węgrowie. Urząd Miasta ogłosił właśnie konkurs na najlepsze prace plastyczne przedstawiające pomysły na zagospodarowanie zieleni na i wokół rynku. Prace można składać jeszcze do 19 czerwca. Na autorów najlepszych pomysłów czekają nagrody.

Czy na Rynku Mariackim w Węgrowie jest za mało zieleni? A może jest ona za słabo wyeksponowana? Jakie krzewy, drzewa i kwiaty chcieliby tam zobaczyć najmłodsi mieszkańcy Węgrowa? Dowiemy się już niebawem, podczas rozstrzygnięcia konkursu plastycznego „Zielony Rynek Mariacki” dla przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych. Przed dzieciaczkami duże wyzwanie – zaprezentowanie pomysłów na urządzenie zieleni miejskiej w obrębie Rynku Mariackiego w Węgrowie.

Prace plastyczne w technice dowolnej (malarstwo, rysunek, grafika, techniki mieszane), powinny być wykonane na papierze typu brystol w formacie nie mniejszym niż A4 i nie większym niż A3. Każdy uczestnik może wykonać tylko jedną pracę.

Zgłoszenia należy składać w Urzędzie Miejskim, w Biurze Obsługi Interesanta lub wysyłać pocztą na adres ul. Rynek Mariacki 16, 07-100 Węgrów z dopiskiem – konkurs plastyczny „Zielony Rynek Mariacki”. Termin składania prac upływa 19 czerwca br.

AniKa

a.groszyk@mazowszanie.eu 12-6-2015

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej Urzędu Miasta w Węgrowie www.wegrow.com.pl. Szczegółowe informacje można otrzymać także pod numerem telefonu 25 792 25 99 wew. 219.

Komunikat

Brak komentarzy dla tego wpisu

Fotogaleria

Strona używa cookie

Zamknij

Original text