Województwo mazowieckie

Zgłoś się na VI Sobótkowy Bieg Uliczny w Brwinowie
ikonka - drukuj drukuj
  • ikonka 29 maj-30 czerwiec 2015
ilustracja

Zawody cieszą się dużym zainteresowaniem, dlatego organizatorzy postanowili zaplanować jego kolejną edycję. Tegoroczna trasa biegu rozpocznie się na stadionie sportowym przy Z.S.O przy ul Żwirowej 16 w Brwinowie. Trasa będzie wiodła ulicami Brwinowa, 2 okrążenia liczące po 5 kilometrów.

Bieg odbędzie się w kategorii generalnej kobiet i mężczyzn. Każdy zawodnik, który dobiegnie do mety otrzyma pamiątkowy medal i koszulkę. Dla osób, które zajmą pierwsze trzy miejsca wśród kobiet i mężczyzn, przewidziane są puchary oraz nagrody rzeczowe.

Zapisów można dokonać do 04 czerwca za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego znajdującego się na stronie www.biegbrwinowski.wordpress.com oraz - jeśli pozostaną jeszcze wolne miejsca - w dniu zawodów. Limit uczestników wynosi 200 osób.

Organizatorzy zapraszają także na bezpłatne treningi mające na celu przygotowanie do biegu. Treningi odbywają się w każdy wtorek o godzinie 19.30 przy Zespole Szkół nr 2, ul. Żwirowa w Brwinowie. Pod okiem profesjonalistów będzie można nabrać kondycji i szybkości w bieganiu. Uczestnicy na treningach podzieleni są na trzy grupy w zależności od poziomu zaawansowania.

Organizatorem biegu są Klub Sportowy „ TENNIS LIFE” Brwinów oraz Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół” Brwinów. Są oni także pomysłodawcami i twórcami Dnia Sportu, odbywającego się od kilku lat w Brwinowie.

Więcej informacji na stronie www.biegbrwinowski.wordpress.com.

Joanna Gruchała - Kominek 29-5-2015
Komunikat

Brak komentarzy dla tego wpisu

Fotogaleria

Strona używa cookie

Zamknij

Original text