Województwo mazowieckie

Zgłoś się na Grodziskie Biegi Rodzinne
ikonka - drukuj drukuj
  • ikonka 27 kwiecień-1 czerwiec 2015
ilustracja

Dystans 10, 5 lub 2,5 kilometrów to wyzwanie, które będzie czekało na uczestników Grodziskich Biegów Rodzinnych. 24 maja 2015 roku zapaleni biegacze będą mogli sprawdzić swoje możliwości – tym razem w gronie rodzinnym. Trzeba się spieszyć - zapisy już ruszyły, a liczba miejsc jest ograniczona.

Grodziskie Biegi Rodzinne są przeznaczone dla minimum 3 osobowych rodzin. W ramach biegów przewidywane są to 3 różne dystanse przeznaczone dla różnych członków rodziny: 10 kilometrów dla osoby dorosłej, 5 kilometrów dla osoby dorosłej i 2,5 kilometrów dla dziecka. Na najkrótszym dystansie mogą wziąć udział dzieci w wieku od 10 do 15 lat. Miejscem biegu będzie teren Pływalni Miejskiej Wodnik. Ustalony maksymalny limit czasowy na przebiegnięcie tras zależy od długości trasy i wynosi od 30 do 90 minut. Bieg odbędzie się według klasyfikacji wiekowej.

Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymają pamiątkowe medale i koszulki. Dla zwycięzców trzech pierwszych miejsc przewidziane są puchary.

Impreza jest wspólną inicjatywą Klubu Sportowego Biegi Grodzisk Mazowiecki oraz Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Grodzisk Mazowiecki.

Zapisać można się na stronie www.biegigrodzisk.pl. bądź w biurze zawodów 

Źródło: www.biegigrodzisk.pl.

Joanna Gruchała - Kominek 27-4-2015
Komunikat

Brak komentarzy dla tego wpisu

Fotogaleria

Strona używa cookie

Zamknij

Original text