Województwo mazowieckie

Zgłoś się na Drugi Pruszkowski Bieg Wolności
ikonka - drukuj drukuj
  • ikonka 24 kwiecień-31 maj 2015
ilustracja

10 kilometrów po Pruszkowie to wyzwanie, które będzie czekało na uczestników Drugiego Pruszkowskiego Biegu Wolności. 31 maja 2015 roku zapaleni biegacze będą mogli sprawdzić swoje możliwości. Wszystko to w ramach XVII Dni Pruszkowa. Trzeba się spieszyć - zapisy już ruszyły, a liczba miejsc jest ograniczona.

Uczestnicy biegu wystartują ze stadionu miejskiego. Trasa będzie prowadziła ulicami miasta i obejmie wiele ciekawych zakątków Pruszkowa. Bieg zakończy się w miejscu startu. Ustalony maksymalny limit czasowy na przebiegnięcie trasy  to 90 minut.

Bieg odbędzie się według klasyfikacji: generalnej kobiet i mężczyzn, wiekowej kobiet i mężczyzn, „Najlepszy Mieszkaniec Pruszkowa”, „Najlepsza Mieszkanka Pruszkowa”, „Mistrzostwa Polski Logistyków w biegu ulicznym na 10 kilometrów” oraz „Drużynowe Mistrzostwa Polski Logistyków z biegu ulicznym na 10 kilometrów”. Zwycięzcy z poszczególnych kategorii otrzymają pamiątkowe puchary lub medale oraz upominki.

Impreza jest wspólną inicjatywą Fundacji Chartered Institute of Cooperation z siedzibą Pruszkowie oraz Urzędu Miasta Pruszków

Zapisać można się na stronie www.pruszkowskibiegwolnosci.pl. bądź w biurze zawodów ul. Bohaterów Warszawy 4. 

Źródło: www.pruszkowskibiegwolnosci.

Joanna Gruchała - Kominek 24-4-2015
Komunikat

Brak komentarzy dla tego wpisu

Fotogaleria

Strona używa cookie

Zamknij

Original text