Województwo mazowieckie

Zgłoś się na 2 Bieg Cichociemnych w Sochaczewie
ikonka - drukuj drukuj
  • ikonka 27 kwiecień-30 wrzesień 2015
ilustracja

12 kilometrów po błocie i licznych przeszkodach to wyzwanie, które będzie czekało na uczestników 2 Biegu Cichociemnych w Sochaczewie. 6 września 2015 roku zapaleni biegacze będą mogli sprawdzić swoje możliwości. Trzeba się spieszyć - zapisy już ruszyły, a liczba miejsc jest ograniczona.

Bieg Cichociemnych jest biegiem przełajowym dedykowanym pamięci Cichociemnych Spadochroniarzy AK. To bieg dość trudny ze względu na naturalne otoczenie i liczne przeszkody. Uczestnicy biegu wystartują z pola motocrossowego. Trasa będzie prowadziła brzegiem i korytem rzeki Bzury. Dystans biegu to 12-14 kilometrów w zależności od warunków atmosferycznych. Bieg zakończy się na ruinach zamku. Ustalony maksymalny limit czasowy na przebiegnięcie trasy to 90 minut.

Bieg odbędzie się według klasyfikacji generalnej. Dodatkowymi klasyfikacjami będą klasyfikacje: Służb Mundurowych, Mieszkańców Sochaczewa, Zawodników MMA.

Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymają pamiątkowe medale, dyplomy i koszulki. Dla zwycięzców trzech pierwszych miejsc przewidziane są nagrody.

Impreza jest wspólną inicjatywą UKS Dragon Fight Club, Fundacji Cichociemnych Spadochroniarzy Armii Krajowej, Fundacji Edukacji dla Bezpieczeństwa, Burmistrza Miasta Sochaczewa, Hangarund Chapter Sochaczew Boruta MC Poland.

Zapisać można się na stronie www.biegcichociemnych.pl.

Źródło: www.biegcichociemnych.pl.

Joanna Gruchała - Kominek 27-4-2015
Komunikat

Brak komentarzy dla tego wpisu

Fotogaleria

Strona używa cookie

Zamknij

Original text