Województwo mazowieckie

Zbliżają się Jackonalia
ikonka - drukuj drukuj
  • ikonka 19 maj-30 listopad 2015
ilustracja

Wybory Miss, liczne koncerty, konkursy oraz zawody sportowe – to atrakcje, które czekają na odwiedzających tegoroczne święto studentów. Start w najbliższą środę – 20 maja.

Impreza zacznie się już od godz. 16.00 pochodem jackonaliowym z pałacu Ogińskich na teren parkingu pod wydziałem przyrodniczym Uniwersytetu Przyrodniczo – Humanistycznego przy ulicy Prusa 14. Tam tradycyjnie prezydent przekaże symboliczny klucz do miasta. Jak zawsze nie zabraknie mnóstwa atrakcji. W Collegium Masovia odbędzie się turniej szachowy im. Leszka Gadomskiego. Odbędą się też zawody w piłce nożnej, siatkówce, strzelaniu oraz turniej boccia. Zostaną wybrane i ukoronowane finalistki Miss Jackonaliów. Głównym punktem tegorocznych juwenaliów są plenerowe koncerty, które poprowadzi znany Zbyszek Perkowski. Organizatorzy zaprosili do udziału takie zespoły jak: Gregor, Freestyle, Focus, Jorguss, Bracia Figo Fagot oraz Akcess. Gwiazdą wieczoru będzie zespół nurtu disco polo - AKCENT.

Na finał odbędzie się biesiada oraz karaoke w studenckim klubie PEHA. Zaplanowano również afterparty z Czadomanem w klubie 500.

Cena biletów dla studentów 10 zł, dla pozostałych osób - 20 zł.

AgaP

a.plaskota@mazowszanie.eu 19-5-2015
Komunikat

Brak komentarzy dla tego wpisu

Fotogaleria

Strona używa cookie

Zamknij

Original text