Województwo mazowieckie

Zaręby Kościelne w obiektywie
ikonka - drukuj drukuj
  • ikonka 6 maj-31 lipiec 2015
ilustracja

Piękno architektury i przyrody gminy Zaręby Kościelne to główne tematy nowego konkursu fotograficznego biblioteki publicznej zatytułowanego „Gmina Zaręby Kościelne w obiektywie”. Mogą wziąć w nim udział osoby dorosłe oraz młodzież. Prace należy składać do 30 czerwca br.

Amatorzy fotografowania mogą zgłosić do konkursu prace w dwóch kategoriach – architektura i przyroda. W pierwszej z nich należy przedstawić budynki pokazujące wiejską architekturę gminy – mieszkalno-gospodarczą np. domy, spichlerze, zabudowania gospodarcze, budynki użyteczności publicznej takie jak: szkoły, remizy strażackie, sklepy oraz architekturę sakralną np. kościoły, kapliczki i krzyże. Fotografować można także przyrodę występującą na terenie gminy Zaręby Kościelne. Oceniane będą zdjęcia przedstawiające rośliny, zwierzęta, pomniki przyrody oraz krajobrazy. W konkursie mogą wziąć dorośli oraz młodzież mieszkający na terenie gminy.

Każdy z uczestników może zgłosić maksymalnie po 3 zdjęcia w każdej z kategorii. Należy je dostarczyć do biblioteki publicznej w formie elektronicznej – na nośniku (pendrive, płyta) lub drogą mailową. Fotografie powinny być zapisane w formacie JPG w rozdzielczości minimum 2480x3508 (300 DPI).

Fotografie wraz z kartą zgłoszeniową, która jest załącznikiem do regulaminu konkursu oraz oświadczeniem można składać osobiście w siedzibie Biblioteki publicznej Gminy Zaręby Kościelne ul. Kowalska 16 a lub pocztą elektroniczną na adres: bibliotekazereby@wp.pl. Termin składania prac upływa 30 czerwca br.

Szczegółowe informacje o konkursie, jego regulamin oraz karta zgłoszeniowa i oświadczenie dostępne są na stronie internetowej biblioteki www.zarebykosc.naszabiblioteka.com.

AniKa

a.groszyk@mazowszanie.eu 6-5-2015
Komunikat

Brak komentarzy dla tego wpisu

Fotogaleria

Strona używa cookie

Zamknij

Original text