Województwo mazowieckie

Zapraszamy na IV Bieg Komandosa
ikonka - drukuj drukuj
  • ikonka 22 kwiecień-30 czerwiec 2015
ilustracja

Bieg połączony z survivalem to nie lada wyzwanie.  25 maja 2015 roku miłośnicy takiej aktywności będą mogli sprawdzić się podczas „Biegu Komandosa”. To już czwarta edycja tego wydarzenia. Trzeba się spieszyć - zapisy już ruszyły, a liczba miejsc jest ograniczona.

Bieg odbędzie się w Ludwikowie na terenie gminy Stara Biała. Trasa przebiega przez dość trudne tereny leśne. Na dystansie około 13 kilometrów biegaczy czekają punkty, na których będą mieli do wykonania rozmaite zadania związane z militariami, survivalem, pierwszą pomocą oraz rozpoznaniem terenu.

Kryterium klasyfikacji będą punkty zdobyte za poszczególne wykonane zadania oraz ogólny czas pokonania trasy. Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody. Po zakończeniu części sportowej organizatorzy zaplanowali także ognisko z poczęstunkiem.

Grupa Airsoftowa Sfora Płock organizuje ten bieg, aby uczcić pamięć Andrzeja „Białego” Kalinowskiego, jej założyciela i jednocześnie inicjatora pierwszej edycji biegu. Współorganizatorem biegu są Gmina Stara Biała oraz Nadleśnictwo Płock.

Zgłoszenia są przyjmowane do 19.04 2015 roku na adres mailowy tomek9209@gmail.com.

Joanna Gruchała - Kominek 22-4-2015
Komunikat

Brak komentarzy dla tego wpisu

Fotogaleria

Strona używa cookie

Zamknij

Original text