Województwo mazowieckie

Zapraszamy do Płocka na Polish Hip -Hop Festival
ikonka - drukuj drukuj
  • ikonka 15 lipiec-31 sierpień 2015
ilustracja

Już niebawem wystartuje kolejna edycja Polish Hip - Hop Festival. Przez 2 dni na przełomie lipca i sierpnia fani muzyki hip-hop będą przeżywali niezapomniane chwile przy swoich ulubionych dźwiękach.

To już będzie trzecia edycja festiwalu hip-hop w Płocku. Koncerty rozpoczną się w piątek. Wśród artystów, którzy wystąpią podczas festiwalu, warto wymienić: Ad.M.a, Mielzky, Tede, Gedz, JNR, Bonson, O.S.T.R., Te- Tris, SB Maffija, Deys, W.E.N.A., KęKę, Paluch, Trzeci Wymiar, K.A.S.T.A. Squad, Kuban oraz wiele innych.

Ciekawym wydarzeniem będzie IV Płocka Bitwa Freestylowa. Preeliminacje zostaną przeprowadzone już 30 lipca. W poprzednim roku do zawodów stawiło się prawie 40 uczestników. Zwycięzca otrzymał nagrodę pieniężną w wysokości 800 złotych. W tegorocznej bitwie do wygrania jest również 800 złotych. Finał będzie miał miejsce 1 sierpnia na głównej scenie. W skład jury wejdą Bonez oraz Mateusz „Ematei” Natali. Rozgrywki poprowadzi Wujek Samo Zło oraz Waldemar Wall-e Kasta. Więcej informacji i regulamin bitwy na stronie www.plhhfestival.pl.

Polish Hip-Hip Festival chyba na dobre zagościł już w Płocku. Z niecierpliwością czekamy więc na jego kolejną edycję. Z pewnością nie zabraknie na nim prawdziwych gwiazd tego gatunku muzyki.

Więcej informacji o Polish Hip - Hop Festival na stronie www.phhfestival.pl.

Joanna Gruchała - Kominek 15-7-2015
Komunikat

Brak komentarzy dla tego wpisu

Fotogaleria

Strona używa cookie

Zamknij

Original text