Województwo mazowieckie

Wyszków w uczniowskim kadrze
ikonka - drukuj drukuj
  • ikonka 25 marzec-30 czerwiec 2015
ilustracja

Jak przedstawić historię jednego miejsca w 5-minutowym filmie? Z tym pytaniem zmierzą się uczestnicy II już Przeglądu Filmów Młodzieży Szkolnej o Wyszkowie. W konkursie mogą wziąć udział gimnazjaliści i uczniowie klas IV – VI szkoły podstawowej. Najlepsze filmy zostaną pokazane podczas Wyszkowskiego Dnia Nauki. Prace można zgłaszać do 10 maja.

Ciekawi ludzie, historia, wydarzenia, a nawet położenie – to wszystko może wyróżniać wyjątkowe miejsca, które staną się bohaterami filmów nakręconych przez uczniów. Liczy się pomysł, sposób przedstawienia tematu i wartość edukacyjna prac. Ważne, aby te wyjątkowe miejsca znajdowały się w Wyszkowie lub gminie Wyszków.

W konkursie mogą wziąć udział gimnazjaliści oraz uczniowie klas IV-VI szkół podstawowych terenu gminy Wyszków. Ekipa tworząca film nie może liczyć więcej niż trzy osoby, a same filmy powinny trwać od 5 do 8 minut. Najlepsze filmy zostaną nagrodzone i zaprezentowane 3 czerwca, podczas Wyszkowskiego Dnia Nauki.

Konkursowe prace na płytach CD/DVD należy składać do 10 maja w Wydziale Edukacji Urzędu Miejskiego w Wyszkowie, ul. Aleja Róż 2. Regulamin konkursu dostępny jest na stronach Zespołu Szkół w Wyszkowie www.zswyszkow.pl oraz Urzędu Miejskiego www.wyszkow.pl.

Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół w Wyszkowie. Patronat nad nim objęli Burmistrz Wyszkowa oraz Przewodniczący Rady Miejskiej.

AniKa

a.groszyk@mazowszanie.eu 25-3-2015
Komunikat

Brak komentarzy dla tego wpisu

Fotogaleria

Strona używa cookie

Zamknij

Original text