Województwo mazowieckie

Wybierzmy najpiękniejszą gigantyczną pisankę
ikonka - drukuj drukuj
  • ikonka 24 marzec-30 kwiecień 2015
ilustracja

Już od dzisiaj w Galerii Wisła w Płocku można podziwiać gigantyczne pisanki przyozdobione przez przedszkolaki z powiatu płockiego. Do 3 kwietnia trwa także głosowanie na najpiękniejszą pisankę na profilach facebookowych Starostwa Powiatowego w Płocku oraz Galerii Wisła. Na zwycięskie przedszkole czeka nagroda – bon na zakup zabawek i pomocy szkolnych. Dla wszystkich przedszkolaków organizatorzy przygotowali niespodziankę – wycieczkę do płockiego ZOO.

Przez ostatnie dni dzieciaki z 15 przedszkoli z powiatu płockiego świetnie bawiły się ozdabiając różnymi motywami gigantyczne styropianowe pisanki. Od dzisiaj do 3 kwietnia efekty ich pracy można podziać w Galerii Wisła w Płocku.

Na facebookowych profilach organizatorów konkursu – Starostwa Powiatowego w Płocku oraz Galerii Wisła trwa również konkurs na najpiękniejsze jajo. Zwycięskie przedszkole otrzyma bon o wartości tysiąca złotych na zakup zabawek i pomocy szkolnych. Przewidziano również nagrody niespodzianki. Głosować można jeszcze do 3 kwietnia.

Jednak wszystkie przedszkolaki biorące udział w konkursie mogą liczyć na wspaniałą nagrodę – wspólną wizytę w Płockim Ogrodzie Zoologicznym. 17 kwietnia odbędzie się tam podsumowanie konkursu i wręczenie nagród. W programie oczywiście zwiedzanie ZOO oraz wspólne gry i zabawy.

Głosowanie trwa na: Facebook.pl/StarostwoPlock oraz Facebook.pl/galeriawisla.

AniKa

a.groszyk@mazowszanie.eu 24-3-2015
Komunikat

Brak komentarzy dla tego wpisu

Fotogaleria

Strona używa cookie

Zamknij

Original text