Województwo mazowieckie

Wszystkie szlaki Mazowsza
ikonka - drukuj drukuj
  • ikonka 4 maj-31 październik 2015
ilustracja

Serwis internetowy „Szlaki Mazowsza” już działa, a na nim – 3,2 tys. km szlaków pieszych i 1,2 tys. km tras rowerowych. Na portalu znajdziemy m.in. szczegółową mapę oraz bazę miejsc i zdjęć najciekawszych obiektów turystycznych na Mazowszu. „Szlaki” są również dostępne jako aplikacja mobilna.

Baza szlaków jest regularnie uzupełniana, ale w serwisie już można znaleźć wszystkie piesze szlaki turystyczne PTTK na terenie województwa mazowieckiego oraz szlaki rowerowe znajdujące się w południowej części regionu. Przypisane są do nich najciekawsze miejsca znajdujące się w pobliżu tras. Ponadto można tu sprawdzić dane o długości i wysokości szlaku. Zarówno portal, jak i aplikacja dają szansę na wirtualne zwiedzanie szlaku, zanim wyruszymy w drogę. Z czasem na stronie będzie można również sprawdzić, gdzie znajdują się np. najbliższe szlaki wodne.

Co ciekawe, ten geoportal może być aktualizowany przez każdego użytkownika. Na interaktywną mapę można nanosić komentarze i informować o własnych szlakach.

Link do portalu: www.mazowsze.szlaki.pttk.pl

 

gama

m.gadecka@mazowszanie.eu 4-5-2015

Źródło: KSOW

Komunikat

Brak komentarzy dla tego wpisu

Fotogaleria

Strona używa cookie

Zamknij

Original text