Województwo mazowieckie

Wolontariusze kontra
ikonka - drukuj drukuj
  • ikonka 18-31 maj 2015
ilustracja

Wielkie emocje i to nie tylko sportowe czekają mieszkańców gminy Nowy Duninów w niedzielę 31 maja. Na stadionie w Nowym Duninowie odbędzie się mecz piłki nożnej – Wolontariusze kontra reszta gminy Nowy Duninów. Zmaganiom na boisku przyświeca jeden wspólny cel – zebranie pieniędzy na zorganizowanie imprezy plenerowej dla najmłodszych mieszkańców gminy z okazji Dnia Dziecka.

Na stadionie w Nowym Duninowie zmierzą się drużyny piłkarskie: wolontariuszy, radnych gminy Nowy Duninów, sołtysów gminy Nowy Duninów, pracowników urzędu gminy, policji, ochotniczych straży pożarnych w Nowym Duninowie, Dzierżążnie i Lipiankach, Stowarzyszenia „Nasze Lipianki” oraz Nadwiślańskiego Stowarzyszenia w Woli Brwileńskiej. Ich zmaganiom przyświeca szczytny cel – zebranie jak największej sumy pieniędzy na organizację pikniku dla najmłodszych mieszkańców gminy z okazji Dnia Dziecka. Na wszystkich uczestników meczu czeka wiele atrakcji – w przerwie rozgrywek odbędzie się charytatywna licytacja ciekawych rzeczy oraz zbiórka pieniędzy.

Organizatorem wydarzenia jest Klub Wolontariatu w Nowym Duninowie. Charytatywny mecz odbędzie się w niedzielę 31 maja br. o godz. 15.00 na stadionie w Nowym Duninowie przy ul. Włocławskiej 3a. Wstęp wolny.

Ciągle jeszcze można się włączyć w organizację wydarzenia. Pomysły oraz chęć pomocy w organizacji meczu można zgłaszać do Klubu Wolontariatu w Nowym Duninowie pod numerem telefonu: 24 261 14 14.

AniKa

a.groszyk@mazowszanie.eu 18-5-2015

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej gminy Nowy Duninów www.nowyduninow.info.pl.

Komunikat

Brak komentarzy dla tego wpisu

Fotogaleria

Strona używa cookie

Zamknij

Original text