Województwo mazowieckie

Wirtualne zwiedzanie
ikonka - drukuj drukuj
  • ikonka 8 kwiecień 2015-31 grudzień 2016
ilustracja

Spacer po gminach powiatu ostrołęckiego bez wychodzenia z domu? To już możliwe. Wszystko za sprawą projektu „Wirtualny Obszar Turystyczny”, zrealizowanego we współpracy z Lokalnymi Grupami Działania.

Podczas wirtualnego spaceru można zwiedzić cztery gminy powiatu ostrołęckiego – Czerwin, Goworowo, Rzekuń i Troszyn. Objęte są one działaniem Stowarzyszenia LGD „Zaścianek Mazowsza”. Ten projekt to przede wszystkim ciekawa forma przewodnika dla tych, którzy mają zamiar wybrać się w te strony. Co pokazuje wirtualny spacer?

Mamy do wyboru trzy rodzaje panoramy lotniczej – z 300 m, 150 m i 50 m. Ponadto, po  kliknięciu na wybraną gminę, można zobaczyć najważniejsze miejsca znajdujące się na jej terenie. Dla przykładu – gmina Goworowo. Mamy do wyboru kilka ważnych punktów, np. kościół i skwer w Goworowie, pałac w Brzeźnie, rzekę Orz i Narew, kościół w Kuninie czy pałac w Szczawinie. Na stronie znajdziemy również bogatą galerię zdjęć z wydarzeń gminnych, a także zdjęcia przyrody i ważnych obiektów. Dostępny jest również katalog firm i instytucji, mówić może do nas lektor, a dla tych, którzy chcieliby poznać topografię gminy – gra „Złote dukaty”.

Wirtualny spacer to przystępny spacer. Na stronie łatwo jest się poruszać i naprawdę ciężko zgubić podczas zwiedzania. Spacer jest dostępny pod linkiem:

http://www.aerofotofilm.eu/upload/abonament/jagiellonska_przystan/zascianek_mazowsza.html

Trafimy tam również wchodząc na stronę: www.zascianekmazowsza.pl

 

gama

m.gadecka@mazowszanie.eu 8-4-2015
ikonka jak dojechać

Źródło: Zaścianek Mazowsza

Komunikat

Brak komentarzy dla tego wpisu

Fotogaleria

Strona używa cookie

Zamknij

Original text