Województwo mazowieckie

Wakacyjny rozkład jazdy
ikonka - drukuj drukuj
  • ikonka 8 czerwiec-31 sierpień 2015
ilustracja

Wakacje w mieście nie muszą być nudne… a już na pewno nie te w Konstancinie. Właśnie wystartowały zapisy na wakacyjne zajęcia w dwóch konstancińskich instytucjach. Warto się spieszyć, bo liczba miejsc jest ograniczona.

W tym roku dzieci i młodzież swój wakacyjny czas będzie mogła spędzić na zajęciach proponowanych przez Konstanciński Dom Kultury oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji. Młodzi ludzie mogą liczyć na m.in. gry sportowe, zajęcia artystyczne i różne wycieczki.

Sportowe „Lato w mieście” to wakacyjna propozycja półkolonii (od 29 czerwca do 10 lipca) konstancińskiego GOSiR-u. Najmłodsi uczestnicy będą mieli szansę wziąć udział w m.in. zajęciach sportowych, grach i zabawach na świeżym powietrzu, ale też skorzystać z basenu. Koszt takiego turnusu to 80 zł. Dla starszych animatorzy z GOSiR-u przygotują zespołowe gry i zabawy a także sportowe turnieje. Te zajęcia to koszt zaledwie 20 zł. Zapisy  na sportowe półkolonie w konstancińskim GOSiR przyjmowane są do 19 czerwca.

Konstanciński Dom Kultury nie mógł postawić na nic innego jak nie na kulturę. „Kulturalne lato z KDK” potrwa od 6 do 17 lipca. Warsztaty edukacyjne i artystyczne, projekcje filmowe, gry i zabawy ruchowe – wszystko to będzie czekać w te wakacje na dzieci w wieku 6-12 lat. Zapisywać się można jeszcze do 16 czerwca.

Więcej informacji o wakacyjnej ofercie, a także zapisy pod adresami:
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Żeromskiego 15, tel. 22-754-61-86,
e-mail: biuro@gosir-konstancin.pl oraz Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15 - Hugonówka tel. 22-484-20-20, 515-139-191, e-mail: biuro@konstancinskidomkultury.pl

JaN

j.nalewajk@mazowszanie.eu 8-6-2015
Komunikat

Brak komentarzy dla tego wpisu

Fotogaleria

Strona używa cookie

Zamknij

Original text