Województwo mazowieckie

W maju targi, a już dziś zapisy
ikonka - drukuj drukuj
  • ikonka 13 marzec-20 maj 2015
ilustracja

Już po raz piąty na terenie Goworowa odbędą się targi przedsiębiorczości. To doskonała okazja do publicznego zaprezentowania własnej działalności, pochwalenia się sukcesami i wymiany doświadczeń. I chodź termin przedsięwzięcia przewidziany jest dopiero na końcówkę maja, wójt gminy Goworowo wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury, Sportu i Rekreacji, już dziś zapraszają do zgłaszania w nim udziału.

Goworowskie Targi Przedsiębiorczości już na stałe wpisały się w gminny kalendarz imprez, a z każdą kolejną edycją cieszą się coraz większym zainteresowaniem wystawców i zwiedzających. Głównym celem inicjatywy jest zapoznanie przybyłych osób z ofertą przedsiębiorstw z różnych branż przemysłu, które działają na rynku i odnoszą sukcesy. Prezentacje poszczególnych firm i ich osiągnięć są okazją do przekazania swoich doświadczeń oraz dobrych praktyk związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Ponadto tego typu inicjatywy przyczyniają się do propagowania podobnych działań i wcielania ich w życie na lokalnym rynku. Dlatego to też okazja do rozwoju lokalnej przedsiębiorczości i rynku zatrudnienia. To również realny sposób przeciwdziałania bezrobociu, które jest zjawiskiem dosyć powszechnym w mniejszych miejscowościach. Może się zdarzyć, że uczestnicy znajdą wśród wystawców swojego przyszłego pracodawcę.

   W tym roku V Goworowskie Targi Przedsiębiorczości odbędą się 31 maja na placu targowym przy rzece Orz. Wzorem lat ubiegłych, w Goworowie można się spodziewać przedstawicieli wielu branż m.in. związanych z produkcją spożywczą, rolnictwem, budownictwem, wyposażeniem domu, armaturą przemysłową i sanitarną, usługami teleinformatycznymi itp. Ponadto goworowskie targi przedsiębiorczości zapraszają instytucje i przedsiębiorstwa z najbliższego otoczenia, które w znaczący sposób wpływają na rozwój regionu ostrołęckiego oraz całego kraju.

   Jeszcze jedną, ważną cechą targów jest możliwość uzyskania w ich trakcie, informacji i wskazówek na temat programów unijnych skierowanych na rozwój przedsiębiorczości, rozpoczęcie działalności gospodarczej bądź przeciwdziałanie bezrobociu.

   -„Zajmujesz się rolnictwem, architekturą wnętrz? Projektujesz ogrody, wykonujesz aranżacje i wykończenia wnętrz? Produkujesz ciekawe urządzenia, maszyny? Prowadzisz firmę w branży budowlanej, a może spożywczej? Chcesz pokazać swój produkt? Już dziś pomyśl o prezentacji podczas V Goworowskich Targów Przedsiębiorczości. Dostęp do szerokiej grupy odbiorców, dogodne warunki prezentacji oraz możliwość nawiązania współpracy, to główne zalety V Goworowskich Targów Przedsiębiorczości”- zachęcają organizatorzy wydarzenia.

   By wziąć udział w przedsięwzięciu, należy zgłosić chęć uczestnictwa do dnia 20 maja b.r. przesyłając wypełnione zgłoszenie (dostępne pod linkiem: http://goworowo.pl/wp-content/uploads/2015/03/Zg%C5%82oszenie-uczestnictwa-5.doc) na adres Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Goworowie (ul. Szkolna 16A, 07-440 Goworowo) lub drogą mailową na adres: targiprzedsiebiorczosci@wp.pl.

   Szczegółowych informacji na temat przedsięwzięcia udziela instruktor kultury z Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Goworowie - Rafał Ostrowski, pod nr tel. (29) 761 52 46 lub e-mailem: targiprzedsiebiorczosci@wp.pl.

Paulina Piekarska

Paulina Piekarska 13-3-2015

Źródło: strona Urzędu Gminy w Goworowie. 

Fot.1. Logo-baner V-tych Goworowskich Targów Przedsiębiorczości (źródło: http://goworowo.pl/

Komunikat

Brak komentarzy dla tego wpisu

Fotogaleria

Strona używa cookie

Zamknij

Original text