Województwo mazowieckie

W Konstancinie są zadania publiczne do wykonania
ikonka - drukuj drukuj
  • ikonka 18 marzec 2015-16 marzec 2016
ilustracja

Działasz w organizacji pozarządowej? Masz pomysł na ciekawą akcję, zawody czy turniej w Konstancinie? Chcesz pomagać i wiesz, jak skutecznie uczyć zasad udzielania pierwszej pomocy? Potrafisz zaangażować i zintegrować mieszkańców? Jeśli tak, to urząd gminy w Konstancinie-Jeziorna ma dla ciebie zadania do wykonania.

Burmistrz Konstancin-Jeziorna zaprasza organizacje pozarządowe do składania ofert w otwartym konkursie na realizację zadań publicznych. Kwota, jaka w tym roku zostanie przeznaczona na ten cel, to 230 tys. zł. Oceniane będą zadania promujące kulturę fizyczną, szczególnie wśród dzieci i młodzieży. Na te działania gmina wyda prawie połowę tegorocznej kwoty. Wysoko punktowane będą projekty organizacji turniejów piłki nożnej i siatkowej, a także te, zakładające sportowe współzawodnictwo z miastami partnerskimi Konstancina. Gmina będzie wspierać działania, których celem jest promowanie miasta jako ośrodka turystycznego i uzdrowiskowego (ponad 44 tys. zł). Są również pieniądze na organizację przedsięwzięć kulturalnych i edukacyjnych. O środki mogą się ubiegać organizacje, które zaproponują działania poszerzające wiedzę i podnoszące umiejętności mieszkańców Konstancina w zakresie ratownictwa przedmedycznego i bezpiecznego przebywania nad wodą. Na projekty aktywizujące mieszkańców zagrożonych wykluczeniem społecznym przeznaczono 15 tys. zł.

Oferty można składać jeszcze przez niecały miesiąc (termin upływa 9 kwietnia) w kancelarii Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna.

Więcej informacji, a także wzór oferty realizacji zadania publicznego oraz oświadczenie oferenta na stronie: www.konstancinjeziorna.pl

JaN

j.nalewajk@mazowszanie.eu 18-3-2015
Komunikat

Brak komentarzy dla tego wpisu

Fotogaleria

Strona używa cookie

Zamknij

Original text