Województwo mazowieckie

Targi przyszłości
ikonka - drukuj drukuj
  • ikonka 18-31 marzec 2015
ilustracja

 

Wszyscy chętni, zainteresowani studiami wyższymi, powinni w najbliższy piątek - 20 marca br., odwiedzić siedlecką „Samochodówkę”. Jak co roku odbywać się tam będą VIII Siedleckie Targi Edukacyjne Wyższych Uczelni „Ku przyszłości zawodowej”.

Od 10.00 do 14.00 na uczniów będzie czekać 35 stoisk szkół policealnych i uczelni wyższych i 5 stoisk instytucji zaprzyjaźnionych. Targi są doskonałą okazją do bezpośredniej rozmowy z przedstawicielami wyższych uczelni, dopytania o interesujące nas kierunki kształcenia lub możliwość pomocy stypendialnej. Nie wszyscy mają bowiem możliwość udziału w dniach otwartych organizowanych przez placówki.

Wśród stoisk nie zbraknie również wystawców mających ścisły związek z rynkiem pracy, takich jak Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży, Ochotnicze Hufce Pracy, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna , Wojewódzki oraz Powiatowy Urząd Pracy, Centrum Kształcenia i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Ponadto będzie możliwość indywidualnych konsultacji ze specjalistami z zakresu psychologii i doradztwa zawodowego.

Organizatorem przedsięwzięcia są: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Siedlcach, Samorządowe Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli oraz Stowarzyszenie Przyjaciół ZSP nr 3.

AgaP

a.plaskota@mazowszanie.eu 18-3-2015

foto:www.pixabay.com

Komunikat

Brak komentarzy dla tego wpisu

Fotogaleria

Strona używa cookie

Zamknij

Original text