Województwo mazowieckie

Taniec jest ich siłą
ikonka - drukuj drukuj
  • ikonka 12-14 czerwiec 2015
ilustracja

Już po raz piąty w Węgrowie odbędzie się Gala Tańca, podczas której swoje umiejętności na parkiecie zaprezentują dzieciaki i młodzież z Węgrowa i powiatów – węgrowskiego, sokołowskiego i siedleckiego. W sobotę, 13 czerwca na deskach Węgrowskiego Ośrodka Kultury zobaczymy najlepsze układy choreograficzne przygotowane podczas ostatnich dwunastu miesięcy.

„Taniec Naszą Siłą” to tytuł tegorocznej, piątej już Gali Tańca w Węgrowie. Ciesząca się dużą popularnością impreza to szansa na zaprezentowanie swoich umiejętności dla młodych tancerzy z regionu siedleckiego. W tym roku zobaczymy 17 najlepszych układów choreograficznych przygotowanych w latach 2014/2015. Podczas gali wystąpią dzieciaki i młodzież z Węgrowa, powiatu węgrowskiego, sokołowskiego i siedleckiego.

Organizatorami gali są Stowarzyszenie Taneczno-Gimnastyczne MAX Dance w Węgrowie, „DANCER”, a współorganizatorem Węgrowski Ośrodek Kultury. To właśnie na deskach węgrowskiego WOK-u będzie można zobaczyć najlepszych tancerzy z Węgrowa i okolic. Początek V Gali Tańca, w sobotę, 13 czerwca o godz. 11.00.

AniKa

a.groszyk@mazowszanie.eu 11-6-2015

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.wegrow.com.pl.

Komunikat

Brak komentarzy dla tego wpisu

Fotogaleria

Strona używa cookie

Zamknij

Original text