Województwo mazowieckie

Szkolenie dla eksporterów
ikonka - drukuj drukuj
  • ikonka 18-26 marzec 2015
  • ikonka Płock Pl. Stary Rynek 8
ilustracja

Chcesz dowiedzieć się o tworzeniu oferty eksportowej i jej skutecznej promocji? Przyjdź na spotkanie informacyjne organizowane w Płocku przez Mazowieckie Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera funkcjonujące w strukturze Agencji Rozwoju Mazowsza S.A.

Spotkanie zatytułowane  „Tworzenie oferty eksportowej i jej skuteczna promocja” odbędzie się 26 marca 2015 roku w Płocku, w Domu Darmstadt, Pl. Stary Rynek 8.

Wśród zagadnień prezentowanych na szkoleniu znajdą się: informacje dotyczące stworzenia profesjonalnej oferty eksportowej i wyboru kanałów sprzedaży, doboru strategii marketingowej i skutecznego działania promocyjnego na rynku międzynarodowym. Omówione zostaną także tematy dotyczące Funduszu Ekspansji Zagranicznej jako wsparcia dla międzynarodowych przedsięwzięć inwestycyjnych polskich firm.

Zgłoszenie na szkolenie przyjmowane są do 20 marca 2015 roku. Można je wysłać na adres szkolenia@efszkolenia.pl. Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy na stronie www.mazowieckie.coie.gov.pl.

Działalność mazowieckiego Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera polega na wspieraniu inwestorów i eksporterów. Udziela ono informacji firmom zagranicznym chcącym zainwestować w regionie, jak również lokalnym przedsiębiorcom, które są zainteresowane eksportem. Ważnym elementem działalności jest także promocja województwa mazowieckiego. Centrum oferuje również pomoc prawną i pomoc w wyborze terenu pod inwestycję, organizuje szkolenia, spotkania firm z danej branży, pośredniczy w rozmowach między firmami krajowymi i tymi zza granicy, prowadzi Bazę Terenów Inwestycyjnych oraz bazę Made in Mazovia.

Joanna Gruchała - Kominek 18-3-2015
ikonka jak dojechać
  • ikonka Płock Pl. Stary Rynek 8
Komunikat

Brak komentarzy dla tego wpisu

Fotogaleria

Strona używa cookie

Zamknij

Original text