Województwo mazowieckie

Streetball w Mławie
ikonka - drukuj drukuj
  • ikonka 10-13 lipiec 2015
ilustracja

W najbliższą sobotę Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mławie wspólnie z  Klubem Sportowym „Zawkrze Mława” już po raz ósmy organizują turniej streetball’a. Rozgrywki odbędą się na boisku Orlik znajdującym się na stadionie miejskim. Niezapomniane emocje gwarantowane. 

Sobotni turniej to nie lada gratka dla fanów koszykówki. Zarówno tych praktykujących, jak i tych, którym ogromną satysfakcję sprawia dopingowanie zawodników kozłujących piłkę na boisku. Taka okazja, by móc prosto z trybun, na żywo obserwować zmagania rywalizujących ze sobą drużyn i zagrzewać swoich faworytów do walki, nie zdarza się często.  Warto zatem w ten weekend wybrać się na mławski stadion.

Turniej zostanie rozegrany w dwóch kategoriach: OPEN oraz do lat 16. Rejestracja zawodników w obydwu kategoriach rozpocznie się już o godz. 9.00. Rozgrywki rozpoczną się o godz. 10.00. W przypadku kategorii do lat 16 udział w zawodach jest nieodpłatny. Start w kategorii OPEN wymaga natomiast wniesienia opłaty w wysokości 30 zł.

Każda z drużyn składa się z czerech zawodników. W meczu aktywnie uczestniczy trzech z nich, a czwarty jest rezerwowym. Rozgrywki eliminacyjne trwają 12 minut, finałowa – 15 minut.

Dla najlepszych przewidziano nagrody. Trzy pierwsze zespoły otrzymają pamiątkowe statuetki, a zwycięski zespół wyjedzie z turnieju z pucharem. Oprócz tego organizatorzy przewidzieli statuetkę dla najlepszego zawodnika startującego w kategorii OPEN.

VIII Turniej „Streetball” Mława 2015 odbędzie się w sobotę, 11 lipca o godz. 10.00 na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mławie, przy ul. Kopernika 38.

Elcia

e.albrechcinska@mazowszanie.eu 10-7-2015

Źródło: www.mosir.mlawa.pl

Komunikat

Brak komentarzy dla tego wpisu

Fotogaleria

Strona używa cookie

Zamknij

Original text