Województwo mazowieckie

Rozdźwięki po raz czwarty
ikonka - drukuj drukuj
  • ikonka 6 marzec-30 czerwiec 2015
ilustracja

Poszukiwane trio – talent, umiejętności wokalne i muzyczna iskra. Gdzie – Centrum Kultury Izabelin. Kiedy – od teraz do 15 kwietnia br.  Cel –  Mazowiecki Festiwal Piosenki "Rozdźwięki" – Izabelin 2015.

Centrum Kultury Izabelin i Fundacja „Młodzi Artyści” już po raz czwarty zapraszają wokalistki i wokalistów z całego województwa do udziału w Mazowieckim Festiwalu Piosenki "Rozdźwięki". W zeszłym roku w muzyczne szranki w Izabelinie stanęło aż 70 utalentowanych artystów z Mazowsza.

Eliminacje do "Rozdźwięków" odbędą się 18 kwietnia br. Zgłoszenia należy dostarczyć do Centrum Kultury Izabelin najpóźniej trzy dni wcześniej.

W konkursie mogą wziąć udział młodzi artyści mieszkający na terenie województwa mazowieckiego mający od 7 do 25 lat. Uczestnicy będą oceniani w czterech grupach wiekowych. Do konkursu mogą zgłaszać się zarówno soliści, duety, jak i zespoły wokalne liczące jednak nie więcej niż 8 członków.

W trakcie kwietniowych eliminacji wykonawcy mogą zaprezentować dwa utwory – obowiązkowy, pochodzący z jednej z siedmiu płyt Fundacji „Młodzi Artyści” z serii „Młodzi Artyści Śpiewają” oraz dowolny, ale wykonany w języku polskim.

Najlepsi wokaliści, wyłonieni w trakcie przesłuchań, wezmą udział w w warsztatach festiwalowych prowadzonych przez wokalistkę jazzową – Paulinę Kujawską. Warsztaty odbędą się 16 maja. Dzień później zaprezentują swoje umiejętności w koncercie konkursowym.

Na laureata Festiwalu czekają dwie nagrody – pieniężna w wysokości 1000 zł i zaproszenie do udziału w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej FUMA 2015 w Zielonej Górze.

Szczegółowy regulamin oraz formularz karty zgłoszenia dostępne są na stronie: www.mlodziartysci.eu.

JaN

 

j.nalewajk@mazowszanie.eu 6-3-2015
Komunikat

Brak komentarzy dla tego wpisu

Fotogaleria

Strona używa cookie

Zamknij

Original text