Województwo mazowieckie

Rodzinne karate
ikonka - drukuj drukuj
  • ikonka 18 marzec 2015-16 marzec 2016
ilustracja

Jeśli jako dziecko marzyłeś o tym, żeby zostać mistrzem sztuk walki, nauczyć się karate i to najlepiej od samego pana Miyagi, a dziś brakuje ci czasu dla siebie i rodziny – jest szansa, aby równocześnie spełnić dziecięce marzenie i zrobić to wspólnie z najbliższymi. Właśnie ruszyły cykliczne zajęcia karate dla rodzin w ramach programu „RODZINA PRO ACTIVE”.

Najważniejszym zadaniem „RODZINY PRO – ACTIVE" jest zachęcanie i popularyzowanie wspólnej aktywności fizycznej całych rodzin. Dobra zabawa, która towarzyszy przedsięwzięciu ma zintegrowaćcałą rodzinę. Ci, którzy zdecydują się na udział w programie poznają podstawy karate i samoobrony. Nie trzeba się obawiać, że nie damy rady. Wszystkie ćwiczenia, zaproponowane przez prowadzących, są dostosowane do wieku i możliwości poszczególnych członków rodziny. Dla najmłodszych przygotowano gry i zabawy ruchowe z elementami gimnastyki korekcyjnej. Dodatkowym bonusem udziału w programie jest darmowy dwudniowy pobyt  w "DOJO-STARA WIEŚ" Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki.

Spotkania w ramach „RODZINA PRO – ACTIVE" będą odbywać się cyklicznie w marcu i kwietniu. Są to zajęcia bezpłatne. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń, więc warto się spieszyć i już dziś zapisać siebie i swoją rodzinę.

Miejsca spotkań to Centrum Edukacji i Sportu w Mysiadle i Zespół Szkół Publicznych im. Jana Pawła II w Łazach.

Program "RODZINA PRO – ACTIVE" współfinansowany jest przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Uczniowskim Klubie Karate Tradycyjnego „Praga Południe”, pod nr tel.: 22 403 70 71i e-mailem: warszawa.karate@wp.pl.

JaN

j.nalewajk@mazowszanie.eu 18-3-2015

Źródło: www.lesznowola.pl

Komunikat

Brak komentarzy dla tego wpisu

Fotogaleria

Strona używa cookie

Zamknij

Original text