Województwo mazowieckie

Rodzina po godzinach
ikonka - drukuj drukuj
  • ikonka 8 marzec 2015-30 czerwiec 2016
ilustracja

Co zrobić w weekend, dokąd zabrać dzieci na wycieczkę, gdzie najbliżej znajdziemy miłą i niedrogą restauracyjkę ze specjalnym kącikiem dla dzieci – większość młodych rodziców przynajmniej od czasu do czasu miewa podobne dylematy. Podpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziemy w Internecie, na nowym portalu turystycznym www.rodzinapogodzinach.pl.

Portal ma pomóc rodzicom, którzy wraz z pociechami aktywnie i ciekawie spędzają wolny czas. Do tego – mieszkają w powiecie legionowskim lub po prostu chcą właśnie tu odpocząć. Co znajdziemy na portalu? Całe mnóstwo ciekawych informacji. Od praktycznych porad dotyczących miejsc noclegowych czy restauracji, które pomyślały o specjalnej ofercie dla dzieci, po kalendarium zbliżających się imprez – oczywiście tych, dedykowanych dzieciom. Rodzice znajdą tu również ofertę lokalnych zajęć pozalekcyjnych, propozycje wycieczek czy zapowiedzi ciekawych imprez, zarówno tych w plenerze, jak i pod dachem. Są one pogrupowane według szeregu kategorii, dzięki czemu łatwiej znaleźć to, na co naprawdę mamy ochotę. Mamy tu zatem imprezy sportowe, muzyczne, ekologiczne, pikniki, a nawet imprezy ludowe.

Patronami projektu są powiat legionowski, Legionowo oraz gminy Wieliszew, Jabłonna, Nieporęt i Serock. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.


 

m.milewska@mazowszanie.eu 8-3-2015
Komunikat

Brak komentarzy dla tego wpisu

Fotogaleria

Strona używa cookie

Zamknij

Original text