Województwo mazowieckie

Radom Obywatelski
ikonka - drukuj drukuj
  • ikonka 9-31 marzec 2015
ilustracja

Jeszcze do 31 marca można zgłaszać kandydatów w konkursie prezydenta Radomia „Radom Obywatelski”. W tym roku nagrody zostaną przyznane w trzech kategoriach: Dobre Praktyki 2014, Dobroczyńca Roku 2014 oraz Darczyńca Roku 2014.

Konkurs „Radom Obywatelski” ma pokazać osiągnięcia lokalnych organizacji pozarządowych oraz społeczne zaangażowanie mieszkańców miasta, firm i instytucji.

Najstarszą kategorią przyznawaną już po raz dziewiąty są Dobre Praktyki. Nagrodę mogą otrzymać radomskie organizacje pozarządowe za najlepsze inicjatywy podejmowane na rzecz mieszkańców miasta. Punktowane są przedsięwzięcia oryginalne i nowatorskie, które służą rozwiązywaniu istotnych problemów miasta, odpowiadają na potrzeby i oczekiwania radomian, a także wpływają na pozytywny wizerunek miasta.

W kategorii Dobroczyńca Roku nagrody przyznane zostaną po raz czwarty. Szansę na zwycięstwo mają osoby fizyczne, np. wolontariusze lub członkowie organizacji, które wspierają działalność organizacji pozarządowych na rzecz lokalnej społeczności miasta.

Po raz trzeci wyłoniony zostanie Darczyńca Roku. O tytuł ubiegać się mogą przedsiębiorcy lub instytucje, którzy prowadzą działalność charytatywną, są społecznie zaangażowani i okazują wsparcie radomskim organizacjom pozarządowym oraz osobom najbardziej potrzebującym.

Kandydatów można zgłaszać do 31 marca, osobiście w Centrum Organizacji Pozarządowych przy ul. Struga 1 w Radomiu lub elektronicznie – wysyłając wypełniony formularz na adres: radom obywatelski@umradom.pl.

AniKa

a.groszyk@mazowszanie.eu 9-3-2015

Więcej na www.radom.pl

Źródło: materiały prasowe Urzędu Miasta w Radomiu.

Komunikat

Brak komentarzy dla tego wpisu

Fotogaleria

Strona używa cookie

Zamknij

Original text