Województwo mazowieckie

Projekt „Mama Wie!" - teraz w Płocku
ikonka - drukuj drukuj
  • ikonka 17 kwiecień-30 maj 2015
ilustracja

Przyszłe mamy i te świeżo upieczone zawsze mają dużo obaw związanych z pojawieniem się dziecka. To właśnie dla nich w Płocku zostaną zorganizowane bezpłatne warsztaty. Wszystko to za sprawą projektu "Mama Wie!". 29 kwietnia 2015 roku Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne Hotel Herman zaroi się od mam, a może nawet tatusiów.

Projekt „Mama Wie!" powstał z inicjatywy pisma „DaDa – Magazyn Aktywnej Mamy”. Swoim zasięgiem objął mazowieckie miasta. Na czym polega? To szereg spotkań, wykładów i warsztatów zorganizowanych specjalnie dla rodziców, a dotyczących szerokiej wiedzy na temat rozwoju maluchów. Każdy z uczestników będzie mógł uzyskać odpowiedź na interesujące go pytanie lub otrzymać indywidualną poradę. Spotkania  będą połączone z prezentacjami wyrobów związanych z maluszkami. Na zakończenie wszyscy obecni dostaną upominek.

W tej edycji projektu „Mama Wie! zaplanowanych zostało 12 spotkań w różnych miastach. Do tej pory odbyło się już 9.

Spotkanie w formie wykładu i praktycznej prezentacji poprowadzą profesjonaliści.  Wśród nich: Justyna Poźniak-Grot (certyfikowany doradca laktacyjny), Iza Sztandera (doradca macierzyński), Anna Wojno oraz Paulina Dudek, Agnieszka Fabianowicz (pedagog). Atrakcją dla wszystkich uczestników będzie spotkanie ze znanym z telewizji Pawłem Zawitkowskim, autorem wielu książek i filmów związanych z rozwojem dziecka, którego specjalnością jest terapia neurorozwojowa, oddechowa i jedzenia. 

Rodzice spieszcie się z zapisami, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona. Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie www.mama-wie.pl. Tu znajdziecie także więcej informacji na temat projektu. 

Joanna Gruchała - Kominek 17-4-2015
Komunikat

Brak komentarzy dla tego wpisu

Fotogaleria

Strona używa cookie

Zamknij

Original text