Województwo mazowieckie

Powiatowe targi edukacji i pracy
ikonka - drukuj drukuj
  • ikonka 20 marzec-29 październik 2015
ilustracja

26 marca 2015 r. w Zespole Szkół nr 2 w Sierpcu odbędą się I powiatowe targi edukacji i pracy. Organizatorem targów jest starosta sierpecki, powiatowy urząd pracy w Sierpcu oraz Zespół Szkół nr 2.

Jeśli nie możesz znaleźć pracy lub zmienić dotychczasowej na lepiej opłacaną, przyjdź 26 marca 2015 r. w godz. 10-13 do Zespołu Szkół nr 2 przy ul. Wiosny Ludów 7. Będziesz miał doskonałą okazję, aby spotkać się  z pracodawcami i poznać najnowsze oferty kształcenia.

Zorganizowane po raz pierwszy w Sierpcu targi edukacji i pracy skierowane są do uczniów klas III szkół gimnazjalnych, ich rodziców oraz osób bezrobotnych.

W programie przewidziano m.in. konsultacje z doradcami zawodowymi oraz porady psychologiczno-pedagogiczne dla uczniów i rodziców. Szkoły ponadgimnazjalne i placówki oświatowe z terenu powiatu sierpeckiego zaprezentują swoją oferty edukacyjną.

Udział w targach przedsiębiorców będzie okazją dla osób bezrobotnych do zapoznania się z wymaganiami, jakie stawiają pracodawcy. Każda osoba poszukująca pracy będzie mogła zapoznać się z najnowszymi ofertami pracy. Dla lokalnych pracodawców będzie to także doskonała okazja do zaprezentowania profilu swojej firmy i zachęcenia do współpracy młodych, zdolnych ludzi.

Pamiętajmy, że wybór właściwego kierunku kształcenia jest niezwykle istotny. Wybór odpowiedniej szkoły czy pracy pomaga osiągać satysfakcję i stabilizację życiową. By skutecznie wkroczyć na rynek pracy, trzeba w sposób świadomy i odpowiedzialny zaplanować swoją karierę. 

l.welenc@mazowszanie.eu 20-3-2015
Komunikat

Brak komentarzy dla tego wpisu

Fotogaleria

Strona używa cookie

Zamknij

Original text