Województwo mazowieckie

Pokazać marzenia
ikonka - drukuj drukuj
  • ikonka 20 lipiec-2 październik 2015
ilustracja

Fotografia podobnie jak muzyka może inspirować, rozwijać czy też mieć moc terapeutyczną. Przed uczestnikami konkursu „Marzenia… bez ograniczeń” nie lada zadanie - pokazać swoje marzenia bez ograniczeń i to na fotografii.

Tematem konkursu fotograficznego ogłoszonego wspólnie przez płocką filię Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie i Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Polskiej Wsi „Razem Lepiej" są marzenia osób niepełnosprawnych.

Jednym z celów konkursu jest pokazanie osób niepełnosprawnych jako aktywnych, utalentowanych, pełnowartościowych członków swoich społeczności, którzy nie boją się mówić o, i pokazywać swoich marzeń. Ten fotograficzny konkurs ma być dla nich z jednej strony artystycznym wyzwaniem, a z drugiej ma oddziaływać na nich terapeutycznie. Ponadto ma walczyć i łamać stereotypy postrzegania osób niepełnosprawnych.

Konkursowe zdjęcia mogą zostać wykonane przy pomocy dowolnej techniki fotograficznej. Każdy uczestnik może przesłać lub złożyć osobiście maksymalnie trzy fotografie.

Konkurs fotograficzny skierowany jest wyłącznie do osób niepełnosprawnych, które amatorsko zajmują się fotografią. Mają ukończone 16 lat i mieszkają w Płocku, Gostyninie, Sierpcu lub w powiatach płockim, gostynińskim lub sierpeckim.

Zgłoszenia do konkursu można przesyłać jeszcze do 10 września br. na adres Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Polskiej Wsi „Razem Lepiej" w Nowym Miszewie.

W trakcie Międzynarodowych Targów Pracy i Integracji, które w tym roku odbędą się 2 października w Płocku najlepsi artyści fotograficy otrzymają nagrody, a ich prace zostaną zaprezentowane szerokiemu gronu.

Szczegółowe informacje na temat konkursu można uzyskać pisząc na adres e-mail: razem_lepiej@wp.pl

JaN

j.nalewajk@mazowszanie.eu 20-7-2015
Komunikat

Brak komentarzy dla tego wpisu

Fotogaleria

Strona używa cookie

Zamknij

Original text