Województwo mazowieckie

Piosenkarze na start!
ikonka - drukuj drukuj
  • ikonka 2-30 kwiecień 2015
ilustracja

Lubisz śpiewać i kochasz polską muzykę? Mamy coś dla ciebie. Już po raz ósmy Gminny Ośrodek Kultury w Wiązownie organizuje Powiatowy Konkurs Piosenki Polskiej. Zgłoszenia przyjmowane są do 23 kwietnia. Odwagi! Na spełnianie marzeń nigdy nie jest za późno. Na zwycięzców czekają nagrody.

W konkursie może wziąć udział każdy mieszkaniec powiatu otwockiego. Wiek nie gra roli, bo rywalizacja podzielona jest na sześć kategorii: przedszkola, przedszkola – duety, szkoły podstawowe klasy I-III, szkoły podstawowe klasy IV-VI, gimnazja i szkoły średnie oraz dorośli . W niemal każdej kategorii każdy uczestnik będzie występował solo. Dodatkowo przedszkolaki będą mogły zaprezentować swoje umiejętności także w duetach.

Jury będzie zwracało szczególną uwagę na dobór repertuaru do wieku uczestnika. Oprócz tego oceni umiejętności wokalne, dykcję, wrażliwość i grę aktorską. Duże znaczenie będzie miała interpretacja.

Każdy uczestnik musi przygotować dwa utwory w języku polskim. Przesłuchania odbędą się 29  kwietnia br, w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Wiązownie.

Szczegóły na stronie: www.gok-wiazowna.pl

Elcia

 

 

e.albrechcinska@mazowszanie.eu 2-4-2015
Komunikat

Brak komentarzy dla tego wpisu

Fotogaleria

Strona używa cookie

Zamknij

Original text