Województwo mazowieckie

Piknik z Książką
ikonka - drukuj drukuj
  • ikonka 29 maj-3 czerwiec 2015
ilustracja

Ciekawa propozycja na weekend dla dzieci, dorosłych oraz wszystkich, którzy uwielbiają książki. Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrowi Mazowieckiej zaprasza w najbliższy piątek i sobotę do Ogródka Jordanowskiego na V Piknik z Książką. Oprócz kiermaszu książek przewidziano wiele atrakcji dla dzieciaków z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka.

Dwudniowy Piknik z Książką na stałe wpisał się już w kalendarz imprez kulturalnych Ostrowi Mazowieckiej. W tym roku moc atrakcji skierowanych będzie do dzieci – malowanie twarzy, tańce integracyjne, zabawy ruchowe i wiele, wiele innych.

Tradycyjnie piknikowi towarzyszyć będzie kiermasz książek, podczas którego będzie można zapoznać się z nowinkami wydawniczymi czy listą bestsellerów. To także doskonała okazja do zakupu wybranych przez nas tytułów.

Otwarcie pikniku w ostrowskim Ogródku Jordanowskim już w piątek, 29 maja o godz. 13.00. Tego dnia wystąpi m.in. młodzież z Zespołu Szkół Publicznych nr 1, poznamy również laureatów III edycji konkursu literackiego „Tu jest moje miejsce, tu jest mój dom”.

W sobotę, 30 maja organizatorzy pikniku zapraszają już od godz. 11.00. Na początek na aktorsko-lalkowy spektakl „Roszpunka” w wykonaniu grupy Echo. Na 12.00 zaplanowano interaktywną zabawę „Żonglowanie Humorem”, a na 13.00 rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Ja i moja rodzina, wspaniała kraina”.

AniKa

a.groszyk@mazowszanie.eu 28-5-2015

Szczegółowe informacje o pikniku można znaleźć na stronie internetowej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ostrowi Mazowieckiej www.biblostr.vot.pl.

Komunikat

Brak komentarzy dla tego wpisu

Fotogaleria

Strona używa cookie

Zamknij

Original text