Województwo mazowieckie

PKiN zaprasza na urodziny
ikonka - drukuj drukuj
  • ikonka 20 lipiec-31 październik 2015
  • ikonka Warszawa Plac Defilad 1
ilustracja

Już od 18 lipca warszawiacy świętują 60-lecie PKiN. Cykl imprez, które potrwają do jesieni, to doskonała okazja do tego, aby lepiej poznać to miejsce. Jakie jeszcze atrakcje przygotowano dla mieszkańców i turystów odwiedzających stolicę?

18 lipca można było m.in. wziąć udział w wycieczce po niedostępnych na co dzień dachach i tarasach pałacu. Ale prawdziwe urodziny budynku to jubileuszowy tydzień, który rozpoczął się w środę 22 lipca i potrwa do niedzieli 26 lipca.

W sobotę o godz. 21.00 wystąpi Zbigniew Wodecki z zespołem Mitch&Mitch, a ok. godz. 23.00 rozpocznie się miejski dansing jazzowy, czyli JAZZBANDBIGBAND. W niedzielę mieszkańcy będą mogli zwiedzić siedziby Teatru Studio i Teatru Dramatycznego.

Jubileusz 60-lecia to cykl wielu wydarzeń, które potrwają do jesieni. Władze miasta mają nadzieję, że pałac stanie się miejscem popularnym i przyjaznym warszawiakom. Przez całe wakacje na Placu Defilad działa letnie kino plenerowe. Będą odbywać się również spotkania z Beatą Chomątowska, autorką książki „Pałac. Historia intymnaˮ (19 sierpnia) i Magdaleną Stopą, autorką książki „Przed wojną i pałacemˮ (23 sierpnia).

Więcej na temat pałacowych urodzin na stronie: www.pkin.pl

 

gama

m.gadecka@mazowszanie.eu 20-7-2015
ikonka jak dojechać
  • ikonka Warszawa Plac Defilad 1
Komunikat

Brak komentarzy dla tego wpisu

Fotogaleria

Strona używa cookie

Zamknij

Original text