Województwo mazowieckie

PIT-Y z uczniami
ikonka - drukuj drukuj
  • ikonka 5-31 marzec 2015
  • ikonka Siedlce Oskara Langego 8

Na złożenia deklaracji podatkowych mamy jeszcze 56 dni. Już teraz warto jednak poszukać pomocy, aby wypełnić zeznanie podatkowe prawidłowo. W Siedlcach pomoże młodzież. Uczniowie z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Siedlcach, oczywiście pod nadzorem nauczycieli ekonomistów i przy współpracy z urzędem skarbowym, już po raz dziewiąty przeprowadzi akcję pod hasłem „Pomagamy wypełniać PIT-y”.

Młodzież „Ekonomika” chętnie pomoże wszystkim tym, którzy mają problemy z samodzielnym rozliczeniem się z urzędem skarbowym i wypełnieniem zeznania podatkowego PIT-37. Zainteresowani mogą się zgłaszać 23 i 24 marca do siedziby szkoły przy ulicy Oskara Langego 8, w terminach:

  23 marca (poniedziałek) w godzinach 15.00 17.00,

–  24 marca (wtorek) w godzinach 15.00 17.00.

Należy zabrać ze sobą niezbędne dokumenty:

– informację o osiągniętych dochodach i pobranych zaliczkach,

– dokumenty dotyczące poniesionych wydatków, np. na cele rehabilitacyjne.

Siedlecki Ekonomik w 2015 r. obchodzi jubileusz 90-lecia. Jest to jedna z najbardziej popularnych szkół ponadgimnazjalnych w regionie. Uczniowie zyskują niezbędną wiedzę z zakresu funkcjonowania przedsiębiorstw, planowania, sprawozdawczości, wynagrodzeń, zaopatrzenia i polityki kadrowej. Zyskują też umiejętności w zakresie: prowadzenia biura, sporządzania typowej dokumentacji finansowej i handlowej, prowadzenia rachunkowości, prowadzenia negocjacji handlowych czy obsługi klienta.

Radosław Strzaliński

r.strzalinski@mazowszanie.eu 5-3-2015
Komunikat

Brak komentarzy dla tego wpisu

Fotogaleria

Strona używa cookie

Zamknij

Original text