Województwo mazowieckie

Półkolonie, czyli dobra zabawa i odpoczynek
ikonka - drukuj drukuj
  • ikonka 1-19 lipiec 2015
ilustracja

Nauka jazdy konnej i wędkowania, park linowy, kino, basen, ognisko, dyskoteka, jednym słowem dużo dobrej zabawy – tak zapowiadają się półkolonie letnie przygotowane przez gminę Wąsewo. Mogą wziąć w nich udział dzieciaki z gminy Wąsewo w wieku od 6 do 16 lat, których co najmniej jedno z rodziców jest ubezpieczone bądź pobiera rentę lub emeryturę z KRUS. Jeszcze trwają zapisy.

Na dzieciaki czeka 55 miejsc na trwających dziesięć dni półkoloniach letnich. Organizatorzy przygotowali dla podopiecznych wiele atrakcji. W programie m.in. spotkanie z pisarką Darią Galant oraz nauka jazdy konnej, park linowy, wyjazd do kina i na basen, nauka wędkowania, dyskoteka i ognisko. Nie zabraknie także gier i zabaw stacjonarnych i w plenerze oraz różnego rodzaju zajęć sportowych, edukacyjnych i plastycznych. Podczas półkolonii się w Gminnym Centrum Sportu i Rekreacji w Wąsewie dzieciaki będą przebywać pod opieką wykwalifikowanych wychowawców i instruktorów, otrzymają także dwa posiłki – drugie śniadanie i obiad, ubezpieczenie NNW oraz mini wyprawkę szkolną, w skład której wejdą m.in. plecak i przybory szkolne.

Półkolonie odbywać się będą od 6 do 17 lipca br. w Gminnym Centrum Sportu i Rekreacji w Wąsewie. Przygotowano 55 miejsc dla dzieci w wieku od 6 do 16 lat. Mogą wziąć w nich udział dzieci z gminy Wąsewo, których co najmniej jedno z rodziców jest ubezpieczone lub pobiera rentę albo emeryturę z KRUS. Koszt półkolonii to 50 zł od osoby za całe 10 dni.

Ilość miejsc jest ograniczona, a o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Szczegółowych informacji udziela oraz zapisy przyjmuje pracownik Urzędu Gminy w Wąsewie – Leszek Skrzecz, tel. 29 645 80 00 wew. 23 lub 664 144 246, e-mail: Leszek.skrzecz@wasewo.pl. Półkolonie odbędą się po zapełnieniu listy zgłoszeń. W przypadku mniejszej niż 55 osób liczny chętnych, organizator może odwołać wypoczynek.

Organizatorzy: Związek Młodzieży Wiejskiej, Klub Sportowy Wąsewo oraz Urząd Gminy w Wąsewie.

AniKa

a.groszyk@mazowszanie.eu 22-6-2015
Komunikat

Brak komentarzy dla tego wpisu

Fotogaleria

Strona używa cookie

Zamknij

Original text