Województwo mazowieckie

Otwock czeka na siłaczy
ikonka - drukuj drukuj
  • ikonka 16-28 marzec 2015
ilustracja

28 marca w otwockim klubie Fit Fans o godz. 11.00 odbędzie się I Otwarty Turniej w wyciskaniu sztangi leżąc. Wstęp dla wszystkich kibiców jest bezpłatny. Zatem jeśli jesteś fanem sportów siłowych i lubisz podnosić ciężary, nie możesz tego przegapić. Zgłoś się już dziś!

W turnieju mogą brać udział pełnoletnie osoby sprawne i niepełnosprawne oraz te, które ukończyły 16 rok życia. Niepełnoletni muszą jednak przedstawić pisemną zgodę rodziców. Warunkiem uczestnictwa jest brak przeciwwskazań do uprawiania tej dyscypliny sportu. Rywalizować będą zarówno mężczyźni jak i kobiety.

Zmagania mężczyzn podzielono na trzy kategorie: do 75 kg, do 90 kg i powyżej 90 kg. Natomiast kobiety spróbują swoich sił w jednej kategorii – OPEN. 

Nad prawidłowym przebiegiem zawodów będzie czuwał Robert Tracz – sędzia główny Polskiego Związku Kulturystyki Fitness i Trójboju Siłowego, a zarazem wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w trójboju siłowym oraz wyciskaniu sztangi leżąc, rekordzista Polski w wyciskaniu sztangi leżąc juniorów w kat. 56 kg.

Szczegóły na temat turnieju można znaleźć na stronie: www.fitfans.pl

 

Elcia

e.albrechcinska@mazowszanie.eu 16-3-2015
Komunikat

Brak komentarzy dla tego wpisu

Fotogaleria

Strona używa cookie

Zamknij

Original text