Województwo mazowieckie

Ostatni moment na udział w Ekogali
ikonka - drukuj drukuj
  • ikonka 8 kwiecień-31 maj 2015
ilustracja

Pod koniec maja w Rzeszowie odbędą się międzynarodowe targi EKOGALA. Producenci żywności ekologicznej mogą bezpłatnie promować swoje wyroby. Czasu na zgłoszenie zostało niewiele – można to zrobić do 15 kwietnia. 

Międzynarodowe targi produktów i żywności wysokiej jakości EKOGALA to jedna z większych imprez w branży ekologicznej w tej części Europy. Daje możliwość promowania się, ale też czerpania inspiracji i zdobywania wiedzy o najnowszych trendach. To niewątpliwie także okazja do nawiązania współpracy z przedstawicielami sieci handlowych, hurtowni czy restauracji stawiających na ekologiczną żywność.

Targi odbywają się od 29 do 31 maja 2015 r. w Rzeszowie. Producenci z Mazowsza mogą wystawiać swoje produkty sami lub być częścią stoiska samorządu województwa mazowieckiego (w tym drugim przypadku muszą zgłosić się do urzędu marszałkowskiego województwa mazowieckiego do 10 kwietnia – strona KSOW). 

Powierzchnia wystawiennicza oraz standardowa zabudowa systemowa udostępniane są nieodpłatnie. Koszt dojazdu i pobytu trzeba pokryć samemu.

Dla ambitniejszych zaplanowany jest konkurs na najładniejsze stoisko targowe. Brana będzie pod uwagę atrakcyjność wizualna prezentowanego stoiska, ale też pracochłonność włożona w jego wykonanie. Oczywiście będą się liczyć oryginalność i liczba produktów ekologicznych znajdujących się na stoisku. Kapituła będzie oceniać stoiska w pierwszym dniu targów – 29 maja. Za trzy najwyżej ocenione wystawcy otrzymają nagrody rzeczowe oraz dyplomy.

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie organizatorów.

(mech)

 

h.maliszewska@mazowszanie.eu 8-4-2015
Komunikat

Brak komentarzy dla tego wpisu

Fotogaleria

Strona używa cookie

Zamknij

Original text