Województwo mazowieckie

Na wakacje z Modlina
ikonka - drukuj drukuj
  • ikonka 18 marzec-31 sierpień 2015
ilustracja

Lato na lotnisku w Modlinie zapowiada się bardzo ciekawie. 10 dodatkowych kierunków, w tym trzy nowe do Aten, Kopenhagi i Lizbony. Powrócą loty sezonowe. Warto już teraz zastanowić się nad kierunkiem tegorocznych wakacji, bo wybór jest duży.

Od 29 marca na lotnisku w Modlinie rozpoczyna się sezon letni, a wraz z nim wracają kierunki sezonowe: Alicante, Chania, Marsylia, Palma, Piza, Saloniki, Trapani. Są też trzy nowe destynacje – Ateny, Kopenhaga i Lizbona. W planach są również częstsze połączenia do tych miast – do Kopenhagi i Aten siedem razy w tygodniu oraz do Lizbony – dwa razy w tygodniu. Będzie więcej lotów w ciągu dnia do Wrocławia i w ciągu tygodnia do Madrytu, Bergamo i Alicante. Dużym udogodnieniem dla podróżnych będzie również uruchomienie przez ModlinBus nowych tras z Warszawy Wschodniej i Zachodniej na lotnisko.

To nie koniec dobrych wiadomości. Od zimy tego roku uruchomiona zostanie jeszcze jedna linia – do Kolonii w Niemczech. Loty będą odbywały się codziennie.

Bez zmian będą funkcjonować całoroczne loty z Modlina, a więc do Gdańska, Wrocławia, Sztokholmu, Oslo, Glasgow, Shannon, Dublina, Liverpoolu, Manchesteru, Londynu, Bristolu, Eindhoven, Brukseli, Paryża, Mediolanu, Bolonii, Rzymu, Madrytu oraz na Fuerteventurę, Gran Canarię i Teneryfę.

 

gama

m.gadecka@mazowszanie.eu 18-3-2015

Źródło: www.modlinairport.pl

Komunikat

Brak komentarzy dla tego wpisu

Fotogaleria

Strona używa cookie

Zamknij

Original text