Województwo mazowieckie

Modlin zaskakuje
ikonka - drukuj drukuj
  • ikonka 17 czerwiec 2015-12 luty 2016
ilustracja

Nie każde lotnisko może pochwalić się taką dynamiką działań jak to w Modlinie. Niedawno słyszeliśmy o uruchomieniu kolejnych połączeń zagranicznych i krajowych, a teraz przyszła kolej na następne zmiany. Tym razem na ziemi. Specjalna strefa Wi-Fi oraz taras z restauracją to udogodnienia przygotowane z myślą o wszystkich pasażerach.

Modlin na smartfonie

Na terenie lotniska w Modlinie każdy z nas może korzystać z szybkiego i darmowego Internetu nie tylko w celach osobistych, ale i tych dotyczących samej podróży. W specjalnej strefie Wi-Fi zobaczymy m.in. tabelę przylotów i odlotów, sprawdzimy rozkład jazdy autobusów czy dowiemy się gdzie znajduje się najbliższa wypożyczalnia samochodów. Wkrótce pojawią się tam również oferty zniżkowe i kupony rabatowe punktów gastronomicznych i handlowych na lotnisku.

Relaks przed podróżą?

Taras wypoczynkowy, nowa restauracja oraz plac zabaw na świeżym powietrzu na lotnisku – czy można wymarzyć sobie lepszy relaks przed wylotem. Skąd pomysł na to wszystko?

Rok temu przed terminalem pasażerskim powstał letni ogródek gastronomiczny. To miejsce szybko zaczęło tętnić życiem, dlatego już wiosną tego roku zadbano o zadaszenie lokalu i lepsze wyposażenie. Zaplanowano również, że powstanie całoroczny obiekt tego typu. Najprawdopodobniej już 1 października br. będzie można tu zjeść, odpocząć i co jeszcze?

Nowy lokal będzie dwupoziomowy o powierzchni 300 m2 – stylem będzie nawiązywał do terminala pasażerskiego. Znajdą się tam część restauracyjna, barowa i kawiarniana, a także plac zabaw dla najmłodszych. Taras górny i parasole ochronią przed wiatrem, silnym słońcem i deszczem.

 

gama

m.gadecka@mazowszanie.eu 16-6-2015
ikonka jak dojechać

Źródło: Lotnisko w Modlinie

Komunikat

Brak komentarzy dla tego wpisu

Fotogaleria

Strona używa cookie

Zamknij

Original text