Województwo mazowieckie

Mobilny Punkt Informacyjny w Szczawinie Kościelnym
ikonka - drukuj drukuj
  • ikonka 24 marzec-4 kwiecień 2015
ilustracja

Podpisywane są ostatnie umowy z kończącego się programowania unijnego 2007-13. Jeszcze w tym roku ruszą konkursy na dotacje z nowej perspektywy, czyli 2014-2020. Informacje o tym, na co jeszcze można uzyskać dofinansowanie, oraz jak się przygotować do nowego rozdania, można będzie uzyskać w Mobilnym Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich. W Szczawinie Kościelnym możliwe będzie to już w poniedziałek.

30 marca w urzędzie gminy odbędą się bezpłatne spotkania z konsultantami od środków unijnych. Mieszkańcy będą mogli w godzinach 10.00-15.00 uzyskać informacje o możliwości korzystania z funduszy europejskich – np. jakie są aktualne możliwości pozyskiwania funduszy europejskich, na co w ogóle będzie można uzyskać dotację w najnowszych programach.

Na spotkanie można też przyjść z pomysłem projektu, który chciałoby się robić, korzystając z unijnego wsparcia. Konsultant podpowie, na ile przedstawiony pomysł ma szansę na dotację. Będzie można również dowiedzieć się, jak prawidłowo rozliczyć otrzymane środki.

Spotkania w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich organizowane są przez Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich działające przy Mazowieckiej Jednostce Wdrażania Programów Unijnych. Co bardzo ważne – zarówno konsultacje, jak i materiały informacyjne (wszelkie poradniki, informatory, broszury) są bezpłatne.

(mech)

h.maliszewska@mazowszanie.eu 25-3-2015
ikonka jak dojechać

Na podstawie: www.mazowia.eu

Komunikat

Brak komentarzy dla tego wpisu

Fotogaleria

Strona używa cookie

Zamknij

Original text