Województwo mazowieckie

Marki w zieleni
ikonka - drukuj drukuj
  • ikonka 24 kwiecień-20 wrzesień 2015
ilustracja

Mieszkańcy Marek znów mogą pochwalić się swoimi balkonami i ogrodami. Urząd miast organizuje konkurs  na najładniejszą posesję lub balkon. Zgłoszenia przyjmowane będą do 1 czerwca 2015 r.

To już XIV edycja konkursu „Marki w Zieleni”. W tym roku przeprowadzany jest w dwóch kategoriach: na najładniej urządzony ogródek przydomowy lub na najładniej urządzone i ukwiecone balkony lub loggię.

Do 1 czerwca można zgłosić swoją posesję lub balkon w Wydziale Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej mareckiego urzędu – pokój A4. Aby wziąć udział w konkursie trzeba osobiście lub e-mailem na adres: srodowisko@marki.pl dostarczyć formularz zgłoszeniowy (druk jest do pobrania w formie pdf wraz z regulaminem na stronie: www.marki.pl).

Do końca lipca trzeba dołączyć od 3 do 5 zdjęć zgłoszonego do konkursu obiektu. Zdjęcia muszą być aktualne, wykonane w trakcie trwania konkursu. Dostarczać należy je w formie papierowej, w formacie nie większym niż A4 oraz na elektronicznym nośniku danych. Jeśli ktoś nie będzie miał możliwości wykonania i dostarczenia zdjęć, powinien poinformować o tym przy zgłoszeniu swojego obiektu.

Na podstawie przysłanych zdjęć komisja konkursowa wybierze laureatów. Trzeba jednak zaznaczyć, że wybrane obiekty mogą zostać skontrolowane.  W przypadku posesji oceniane będą kompozycja nasadzeń drzew, krzewów i kwiatów; czystość i porządek, a także estetyka wyglądu i funkcjonalność posesji. Jeśli chodzi o balkony, to pod uwagę będą brane kompozycja nasadzenia roślin oraz porządek, czystość  i estetykę balkonu lub loggi.

Wyniki konkursu będzie można poznać po wakacjach.

(mech)

h.maliszewska@mazowszanie.eu 3-5-2015
ikonka jak dojechać

www.marki.pl

Komunikat

Brak komentarzy dla tego wpisu

Fotogaleria

Strona używa cookie

Zamknij

Original text