Województwo mazowieckie

Lato w Grodzisku może być gorące
ikonka - drukuj drukuj
  • ikonka 11 marzec-31 grudzień 2015
ilustracja

Mieszkańcom Grodziska Mazowieckiego, a już w szczególności tym najmłodszym, trudy gorącego lata nie powinny być już straszne. Grodziscy urzędnicy właśnie rozpoczęli poszukiwania przedsiębiorstwa, które zbuduje w pobliżu basenu – wodny plac zabaw. Czasu jest niewiele, bo obiekt  ma zostać oddany do użytku ostatniego dnia czerwca, a że w tym roku wakacje zaczynają się 28 czerwca możemy być pewni, że chętnych do odwiedzenia miejsca nie zabraknie.

Budowa wodnego placu to jeden z elementów unijnego projektu, który zakłada zwiększanie atrakcyjności turystycznej Grodziska Mazowieckiego poprzez zagospodarowywanie terenów miasta na miejsca rekreacji i wypoczynku.

Dobra lokalizacja, bo plac wodny zgodnie z planem ma powstać w bezpośredniej bliskości krytej pływalni, a także ciekawy pomysł na to miejsce, mogą być gwarantami sukcesu inwestycji.

Jak będzie wyglądał plac? Znajdzie się tu m.in. kilka kolistych niecek wodnych z kolorowymi zabawkami wodnymi dla najmłodszych grodziszczan. Do swobodnie rozmieszczonych na placu niecek będzie można dojść po drewnianym tarasie. Na placu staną też ławki. Do tego – przebieralnie, natryski, toalety i punkt do mycia rąk. Całość zostanie ogrodzona.

Przedsiębiorstwa zainteresowane realizacją projektu mają niecałe dwa tygodnie na złożenie oferty. Termin mija 20 marca br.

JaN

j.nalewajk@mazowszanie.eu 11-3-2015

Źródło:www.grodzisk.pl  .

Komunikat

Brak komentarzy dla tego wpisu

Fotogaleria

Strona używa cookie

Zamknij

Original text