Województwo mazowieckie

Kurpiowska Kraina w Wykrocie – wkrótce otwarcie!
ikonka - drukuj drukuj
  • ikonka 20 lipiec-31 sierpień 2015
ilustracja

Jeszcze w te wakacje będzie można wypoczywać w Kurpiowskiej Krainie w Wykrocie (gm. Myszyniec, pow. ostrołęcki). To urlop w regionalno-nowoczesnym stylu. Na odwiedzających czekają m.in. hotel, plaża, amfiteatr, regionalna kuchnia, wiaty piknikowe, pola kempingowe i kompleks sportowy.

Wykrot i Kurpiowska Kraina już czekają na pierwszych spragnionych wypoczynku w regionalnym stylu turystów. Kurpiowska Kraina to jeden z najnowocześniejszych obiektów wypoczynkowych w regionie.

To znajdujący się w samym sercu Kurpiowszczyzny nowoczesny kompleks turystyczno-wypoczynkowy położony wśród malowniczych łąk i lasów w Wykrocie. Na miejscu znajdują się m.in. hotel, restauracja, amfiteatr z widownią na 1000 osób, wiaty piknikowo-jarmarczne i grillowe, kompleks kempingowy i sportowy oraz stanica wodna z wypożyczalnią sprzętu – kajaków i rowerów wodnych.

Z wielu atrakcji Kurpiowskiej Krainy korzystać będzie można bezpłatnie. Zapłacić trzeba będzie za wynajem sprzętu, noclegi hotelowe i gastronomię czy wstęp pod wiaty piknikowe.

Oficjalne otwarcie sezonu wypoczynkowego w Kurpiowskiej Krainie w Wykrocie odbędzie się 24 lipca (piątek). Będzie to trzydniowa impreza dla całych rodzin. Zaprezentują się m.in. regionalne kapele, nie zabraknie również animatorów zabaw dla najmłodszych.

 

gama

m.gadecka@mazowszanie.eu 20-7-2015
ikonka jak dojechać

Foto: Gmina Myszyniec

Komunikat

Brak komentarzy dla tego wpisu

Fotogaleria

Strona używa cookie

Zamknij

Original text