Województwo mazowieckie

Kurpie na rowery!
ikonka - drukuj drukuj
  • ikonka 21 maj-6 wrzesień 2015
ilustracja

Impreza „Kurpie MTB” powraca do powiatu ostrołęckiego. Wyścig odbędzie się w okolicznych lasach ostrołęckiego nadleśnictwa, a dokładnie na terenie leśnictwa Przystań. Pierwsza edycja wyścigu już 7 czerwca. Start – przy zabytkowym dworku Burbonów w Przystani.

Rywalizacja kolarzy będzie się odbywać na wyznaczonych rundach w terenie leśnym. W wyścigu kolarskim MTB będą mogli wystartować wszyscy amatorzy dwóch kółek, którzy wcześniej zgłoszą się do zawodów. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy udostępniony na stronie internetowej organizatora – Klubu Kolarskiego 24h z Rzekunia (www.KK24h.pl).

Przybliżone dystanse wyścigów:

„Wyścig o Złoty Dzwonek do roweru” – dla przedszkolaków w Miasteczku Zawodów

dystans MAXI – ok. 40 km

dystans MIDI – ok. 20 km

dystans MINI – ok. 8 km

Wziąć udział w wyścigu może każdy. To dobra okazja, aby wystartować rodzinnie. Zapisać mogą się osoby nie tylko z gminy Olszewo-Borki i powiatu ostrołęckiego, ale całego województwa, a nawet kraju.

Do wygrania jest rower miejski przekazany przez WORD w Ostrołęce. Taką szansę mają tylko ci zawodnicy, którzy wezmą udział w trzech edycjach Kurpie MTB (7 czerwca, 15 sierpnia i 6 września) oraz prawidłowo odpowiedzą na pytania z zakresu ruchu drogowego. Losowanie odbędzie się po ostatnim etapie wyścigu w Lelisie – 6 września. Ponadto zwycięzcom w poszczególnych kategoriach wiekowych wręczone zostaną puchary i nagrody rzeczowe. A już 7 czerwca (niedziela) o godz. 11.00 zawodnicy będą rywalizować o Puchar Wójta Gminy Olszewo-Borki.

 

gama

m.gadecka@mazowszanie.eu 19-5-2015
ikonka jak dojechać

Szczegóły wyścigu na: www.KK24h.pl

Strona wydarzenia: www.facebook.com/events/618294451606167/

Zapisy: http://kk24h.pl/imprezy/pokaz/10

Źródło: olszewo-borki.pl

Komunikat

Brak komentarzy dla tego wpisu

Fotogaleria

Strona używa cookie

Zamknij

Original text